Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!
Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!

Altaro Software, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, znany głównie ze swojego flagowego produktu VM Backup, pozwalającego na tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających w środowisku Microsoft Hyper-V i VMware vSphere, udostępnił portal online, zbudowany specjalnie z myślą o dostawcach us...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Prognozy Veeam na 2017 rok: chmura kluczowa dla rozwoju biznesu
Prognozy Veeam na 2017 rok: chmura kluczowa dla rozwoju biznesu

Mijający rok dobitnie wskazuje, jak ważna jest stała dostępność - zarówno usług, jak i danych. Wystarczy wspomnieć głośne fiasko elektronicznego spisu powszechnego na kontynencie australijskim, czy równie dotkliwe w skutkach przestoje systemów IT w sektorze transportu pasażerskiego. Awarie te sprawiły, że ludzie na ...

Czytaj więcej...

Pięć głównych zasad zarządzania danymi
Pięć głównych zasad zarządzania danymi

Obecnie centralnym elementem każdej działalności biznesowej są dane. Firmy chcą z nich aktywnie korzystać bez względu na miejsce, w którym dane te są przechowywane. W przemówieniu inaugurującym konferencję Commvault GO 2016, Robert Hammer, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault, przedstawił pięć podstawowych za...

Czytaj więcej...

Aktualności

Commvault rozszerza ofertę i informuje o zadowoleniu klientów

CommvaultCommvault poinformował o wprowadzeniu na rynek aplikacji Commvault Mobile Advantage i platformy Automated Proactive Solution System (APSS). Prezentacja tych innowacyjnych rozwiązań w obszarze dostępu mobilnego, kontroli i automatyzacji zbiegła się w czasie z informacją o ponad 98-procentowym wskaźniku zadowolenia klientów uzyskanym przez przedsiębiorstwo w jego dorocznej ankiecie dotyczącej usług serwisu i pomocy technicznej.


Commvault nieprzerwanie doskonali swoją ofertę i wsparcie dla dynamicznie zmieniającego się rynku rozwiązań do ochrony danych i zarządzania informacją. Oprogramowanie marki Commvault pozwala klientom obniżyć ryzyko i koszty oraz osiągnąć maksymalny zwrot z inwestycji. Już szósty rok z rzędu odnotowany przez firmę, wskaźnik przewyższa średnie branżowe w kategoriach wydajności i zadowolenia klientów.

"Rosnące zagrożenia w postaci cyberataków, naruszeń ochrony danych i oprogramowanie typu ransomware, stawiają przedsiębiorstwa w stan wysokiej gotowości. Dysponowanie niezawodnym, sprawdzonym programem wsparcia na wypadek awarii może więc decydować o sukcesie danej firmy. Wskaźnik zadowolenia klientów i wydajności odnotowany przez firmę Commvault jest zgodny z naszą ankietą przeprowadzoną niedawno wśród klientów tego przedsiębiorstwa, której wyniki również wskazują na bardzo wysoki poziom zadowolenia użytkowników. Zaawansowane połączenie technologii i usług pomocy technicznej daje firmie Commvault przewagę nad konkurencją i zapewnia klientom poczucie bezpieczeństwa oraz ochronę ich danych" - powiedziała Laura DuBois, wiceprezes IDC ds. badań oprogramowania w obszarze korporacyjnej infrastruktury pamięci masowej, serwerów i systemów.

Nowa generacja usług pomocy technicznej firmy Commvault
Z myślą o wzmocnieniu swojej czołowej pozycji w obszarze wydajności i pomocy technicznej, Commvault wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania. Są to aplikacja Commvault Mobile Advantage i platforma APSS stanowiąca zintegrowany, prewencyjny system udostępniania rozwiązań. Platforma prewencyjnie monitoruje środowiska Commvault i wykrywa w nich punkty podatności na awarię, a następnie w inteligentny sposób odwzorowuje spersonalizowane rozwiązania niwelujące znalezione problemy. Te bezpłatne innowacje w obszarze dostępu mobilnego, kontroli i automatyzacji są przykładem oferowanej przez firmę Commvault pomocy technicznej nowej generacji. Firma chce zapewnić klientom zintegrowane połączenie obsługi osobistej, procesów i technologii, które pozwoli im zoptymalizować operacje, sprostać rygorystycznym zobowiązaniom dotyczącym poziomów usług i wydobyć pełną wartość z posiadanych danych, bez względu na czas i lokalizację.

„Znakomity program pomocy technicznej dla klientów firmy Commvault zapewnia teraz wsparcie na całkiem nowym poziomie. To efekt niedawnego wprowadzenia na rynek aplikacji Mobile Advantage oraz prewencyjnej pomocy technicznej dostępnej za pośrednictwem platformy APSS” - powiedział Serge Bakharev, specjalista ds. integracji w firmie Perfekt Pty Ltd, przedsiębiorstwie działającym na australijskim rynku informatycznym. „Nasze relacje ze specjalistami firmy Commvault ds. pomocy technicznej zawsze były świetne. Nowe rozwiązania dają nam jednak dodatkowe możliwości i pozwalają reagować na wszelkie potencjalne problemy niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Eliminują w ten sposób zbędne telefony do działu pomocy technicznej i umożliwiają nam samodzielne zajęcie się ewentualnymi problemami szybciej niż kiedykolwiek wcześniej”.

Nowa aplikacja Commvault Mobile Advantage działa na wszystkich popularnych obecnie urządzeniach z systemem Android i iOS. Ma zapewnić klientom stały dostęp do zaawansowanych narzędzi, usług i informacji, pozwalających im kontrolować środowisko rozwiązań firmy Commvault. Mobile Advantage to unikatowy w skali całej branży, zintegrowany portal z usługami.

Najlepsza w branży pomoc techniczna - szósty rok z rzędu
W swojej dorocznej ankiecie dotyczącej usług serwisu i pomocy technicznej firma Commvault uzyskała w kategorii zadowolenia klientów wskaźnik przekraczający 98% (ponad 97% klientów jest „bardzo zadowolonych”). Średnia wartość dla branży wynosi 86%. Firma uzyskała poziom 99% pod względem możliwości osiągnięcia celów wyznaczonych w umowach SLA (78% zgłaszanych problemów, rozwiązywanych jest na pierwszym poziomie -to o 25% więcej niż standard branżowy). Klienci firmy Commvault, którzy zgłaszają problemy drogą telefoniczną, uzyskują połączenie z pracownikiem w 19 sekund (średnia w branży to 21-30 sekund). Pomoc techniczna Commvault jest dostępna w ponad 21 językach, również pod tym względem firma radzi więc sobie znacznie lepiej niż branża.

Commvault regularnie przeprowadza ankiety wśród swoich klientów w celu określenia ich zadowolenia z usług serwisu i pomocy technicznej. Uzyskane wyniki są zawsze porównywane z publikowanymi średnimi branżowymi. Ten swojego rodzaju „głos klientów”, kształtuje oraz optymalizuje priorytety i inicjatywy Commvault w dziedzinie pomocy technicznej i usług informatycznych. Badanie obejmuje szereg zagadnień związanych ze stanowiskiem pomocy, takich jak czas reakcji w zestawieniu z czasem rozwiązania problemu, obsługiwane języki, dostęp zdalny itp.

Opinie wyrażone w ankiecie są porównywane z wynikami podanymi w raporcie 2016 HDI Support Center Practices & Salary Report przygotowanym przez HDI, największe na świecie stowarzyszenie firm świadczących usługi serwisu i pomocy technicznej w branży informatycznej. Commvault co roku zestawia wyniki swoich ankiet z wyznaczonymi przez HDI średnimi dla całej branży.

Źródło: Commvault