Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!
Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!

Altaro Software, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, znany głównie ze swojego flagowego produktu VM Backup, pozwalającego na tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających w środowisku Microsoft Hyper-V i VMware vSphere, udostępnił portal online, zbudowany specjalnie z myślą o dostawcach us...

Czytaj więcej...

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Pięć głównych zasad zarządzania danymi
Pięć głównych zasad zarządzania danymi

Obecnie centralnym elementem każdej działalności biznesowej są dane. Firmy chcą z nich aktywnie korzystać bez względu na miejsce, w którym dane te są przechowywane. W przemówieniu inaugurującym konferencję Commvault GO 2016, Robert Hammer, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault, przedstawił pięć podstawowych za...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Aktualności

Cloud Computing GigaCon

Cloud Computing Gigacon24 września w Krakowie, podczas konferencji Cloud Computing GigaCon, już po raz szósty spotkają się osoby zainteresowane podbijającymi rynek rozwiązaniami chmurowymi, w różnych ich aspektach.


Ten stosunkowo nowy model oferowania usług IT szybko zdobywa klientów na całym świecie, a według przewidywań analityków wartość tego rynku będzie się zwiększała średnio o 27 procent rocznie.

Polscy przedsiębiorcy również odkrywają zalety chmury - optymalizację kosztów, szybkość wdrożenia i elastyczność rozwiązań IT.

Podczas konferencji mamy nadzieję nie tylko przedstawić technologie i rozwiązania cloud computing, ale także odpowiedzieć na Państwa obawy - kwestie bezpieczeństwa, trudności w dostosowaniu chmurowych rozwiązań IT do indywidualnych potrzeb oraz regulacje prawne ograniczające swobodne korzystanie z chmury w Polsce itp.

Wybrane tematy wystąpień:
• Ochrona własności intelektualnej przy projektach cloud computing - Dr Bogdan Fischer (Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy)
• Firma w chmurze - Dawid Żabicki (Sygnity)
• NetApp - Inteligentna Pamięć Masowa dla Przedsiębiorstwa - Łukasz Grzesiak (Signati)
• Nowe narzędzia cloud computing w zapewnieniu usług bezpieczeństwa i zarządzania infrastrukturą IT - Piotr Olewniczak (Panda Security)
• Zachmurzenie coraz większe - Marcin Nowak (Softhis)
• Skalowalne serwery Actina w oparciu o procesory AMD Opteron - Krzysztof Łuka (Advanced Micro Devices (AMD), Marcin Bogusz (ACTION S.A.)
• Bezpieczeństwo danych - mniejsza kontrola informacji, zagrożenia prywatności, wątpliwości prawne - Przemysław Olszewski (Niezależny ekspert)

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona! Zarejestruj się już dziś i zapewnij sobie uczestnictwo.

Konferencja odbywa się pod patronatem medialnym Virtual-IT.pl. Zapraszamy! Liczba miejsc jest ograniczona! Zarejestruj się już dziś i zapewnij sobie uczestnictwo.

Data: Poniedziałek, 24 września 2012 r.
Miejsce: Kraków, Hotel Galaxy
 -> Rejestracja

Kontakt z organizatorem:
paula.kielb(at)software.com.pl