Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!
Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!

Altaro Software, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, znany głównie ze swojego flagowego produktu VM Backup, pozwalającego na tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających w środowisku Microsoft Hyper-V i VMware vSphere, udostępnił portal online, zbudowany specjalnie z myślą o dostawcach us...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Pięć głównych zasad zarządzania danymi
Pięć głównych zasad zarządzania danymi

Obecnie centralnym elementem każdej działalności biznesowej są dane. Firmy chcą z nich aktywnie korzystać bez względu na miejsce, w którym dane te są przechowywane. W przemówieniu inaugurującym konferencję Commvault GO 2016, Robert Hammer, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault, przedstawił pięć podstawowych za...

Czytaj więcej...

Aktualności

Partner Accelerator - nowa wspólna inicjatywa Cisco i Citrix

Citrix CiscoCisco i Citrix poinformowały o uruchomieniu programu Cisco and Citrix Partner Accelerator, mającego na celu połączenie modeli sprzedaży i dystrybucji obydwu firm w ramach pojedynczej platformy by rozwijać kompetencje dystrybutorów, różnicować partnerów i zwiększać ich rentowność.


Wspólni partnerzy Cisco i Citrix mogą przystąpić do programu Cisco and Citrix Partner Accelerator i wykorzystać rosnący popyt na mobilność, wirtualizację desktopów oraz swobodę wyboru urządzeń, dostarczając klientom rozwiązanie Cisco Virtualization Experience Infrastructure (VXI) z technologią Citrix XenDesktop.

"Trendy takie jak wykorzystanie urządzeń osobistych do celów zawodowych, workshifting, mobilność, wideo, rozwiązania do współpracy, wirtualizacja desktopów i aplikacji oraz chmura, zmieniają współczesne miejsce pracy. Klienci szukają rozwiązań, które pozwolą im bezpiecznie korzystać ze wszystkich aplikacji, danych i usług komunikacyjnych na dowolnym urządzeniu, miejscu i o każdej porze. Program Cisco and Citrix Partner Accelerator czerpie z najlepszych praktyk obu firm, aby zapewnić partnerom zasoby potrzebne do dostarczania kompletnych, heterogenicznych rozwiązań, które spełniają potrzeby zmieniających się firm i pozwalają budować bardziej strategiczne relacje z klientami" - powiedział Brian Allison, dyrektor, rozwiązania dla centrów danych, Cisco.

O Programie
• Narzędzia programu Cisco and Citrix Partner Accelerator pomagają partnerom zaangażować się w sprzedaż konsultacyjną oraz rozwijać praktyki wirtualizacji desktopów, zarządzania centrum danych i rozwiązań do współpracy.
• Program oferuje narzędzia, które pomagają dystrybutorom będącym partnerami obu firm poznać Cisco VXI z Citrix XenDesktop i dostarczać kompletne rozwiązania, które łączą wirtualne desktopy, głos i wideo do budowy zoptymalizowanej infrastruktury centrum danych, sieci i rozwiązań do współpracy.
• Program Cisco and Citrix Partner Accelerator udostępnia zasoby sprzedażowe i marketingowe, które przyspieszają wejście na rynek i pozwalają partnerom skrócić cykl sprzedaży i wdrożeń. Dodatkowe korzyści, które zwiększają rentowność partnerów, to finansowanie testów koncepcyjnych i ocen rozwiązania.

"Firmy Citrix i Cisco pracowały wspólnie przez ponad dwa lata, aby wprowadzić na rynek kompletne rozwiązanie oparte na platformie Cisco VXI, które spełnia kluczowe wymagania klientów w zakresie bezpiecznego dostępu do aplikacji i danych z dowolnego miejsca i urządzenia przy ograniczeniu kosztów i złożoności operacyjnej. Program Partner Accelerator, następny etap partnerstwa z Cisco, oferuje naszym wspólnym partnerom narzędzia i szkolenia, których potrzebują do budowania bardziej strategicznych relacji z klientami oraz rozwijania działalności poprzez zwiększanie przychodów oraz skracanie cyklów sprzedaży i wdrożeń" - powiedziała Cynthia Gallant, wiceprezes ds. globalnej strategii dystrybucyjnej i rozwoju rynku, Citrix.

Program Cisco and Citrix Partner Accelerator zapewnia też różnicowanie w postaci unikatowego brandingu dla tych partnerów, którzy dokonają wymaganych inwestycji.

Źródło: Citrix