Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center
Altaro VM Backup

Pięć głównych zasad zarządzania danymi
Pięć głównych zasad zarządzania danymi

Obecnie centralnym elementem każdej działalności biznesowej są dane. Firmy chcą z nich aktywnie korzystać bez względu na miejsce, w którym dane te są przechowywane. W przemówieniu inaugurującym konferencję Commvault GO 2016, Robert Hammer, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault, przedstawił pięć podstawowych za...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!
Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!

Altaro Software, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, znany głównie ze swojego flagowego produktu VM Backup, pozwalającego na tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających w środowisku Microsoft Hyper-V i VMware vSphere, udostępnił portal online, zbudowany specjalnie z myślą o dostawcach us...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Aktualności

CA Technologies poszerza portfel Mainframe Linux Management

Firma CA Technologies zaprezentowała nową wersję zestawu CA VM:Manager Suite dla Linuxa na Systemie z oraz nowe możliwości w zakresie CA Solve Operations Automation. Firma ogłosiła również partnerstwo z INNOVATION Data Processing oraz Velocity Software.


"Linux na Systemie z oraz technologia wirtualizacji z/VM obejmuje coraz większy udział przesyłu MIPS ponieważ pomagają one działom IT na wykonywanie większej liczby zadań mniejszym nakładem zasobów i rozszerzają wartość biznesową technologii mainframe w całym przedsiębiorstwie. Te istotne uzupełnienia naszego zestawu Linux Management, obejmujące najlepsze w swojej klasie rozwiązania partnerskie, pomagają wspierać efekt skali, jaki starają się osiągnąć klienci" - powiedział Dayton Semerjian, general manager, Mainframe, CA Technologies.

Linux wprawdzie w dalszym ciągu jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku mainframe, ale klienci szukają rozwiązań optymalizujących zarządzanie ich aplikacjami Linux i zasobami w środowiskach mainframe i hybrydowych.

Nowe produkty i ważne nowe możliwości rozszerzają obecny portfel oprogramowania CA Technologies do zarządzania systemem Linux w całym przedsiębiorstwie dla Systemu z oraz systemów dystrybuowanych w obszarach rozwiązań obejmujących Bezpieczeństwo, Zarządzanie Pracą, Automatyzację Pracy, Zarządzanie Przechowywaniem, Automatyzację Zdarzeń, Rozwój Aplikacji i Transport Danych.

Nowe wydanie zestawu CA VM:Manager Suite obejmuje usprawnienia w różnych obszarach produktowych, które rozszerzają zintegrowane możliwości w zakresie zarządzania mające na celu kontrolę kosztów, poprawę wydajności, zwiększanie produktywności użytkowników oraz bardziej efektywne zarządzanie i zabezpieczanie systemów z/VM, które wspierają Linux na Systemie z. Dodaje również możliwość zarządzania taśmami dla Linuxa na Systemie z, wraz z usprawnieniami, jakie pomagają klientom CA Technologies w szybkiej i efektywnej instalacji, wprowadzaniu i obsłudze ich produktów CA z/VM.

Firma wprowadziła również nową funkcjonalność w CA Solve Operations Automation: zarządzanie aplikacjami Linux tak, jakby były one aplikacjami Systemu z, redukując przez to potrzebę posiadania wiedzy fachowej w zakresie działania systemu Linux.
 
Partnerstwo CA Technologies z INNOVATION Data Processing oraz Velocity Software ma na celu pomóc klientom zwiększyć oszczędności kosztowe przez optymalizację zarządzania systemem Linux.

Źródło: CA Technologies
Skomentuj na forum