Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

Bezpieczeństwo IT - w chmurze czy lokalnie?
Bezpieczeństwo IT - w chmurze czy lokalnie?

Jak wskazuje Gartner jednym z głównych trendów w gospodarce światowej jest dziś Cloud Shift, czyli coraz silniejszy nacisk na wykorzystanie chmury obliczeniowej. Analitycy tej firmy twierdzą, że do 2020 roku niewykorzystywanie chmury będzie w przedsiębiorstwach zjawiskiem tak rzadkim, jak obecnie brak dos...

Czytaj więcej...

Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm
Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm

Badanie firmy Veeam Software, innowacyjnego dostawcy rozwiązań, które zapewniają stałą dostępność na potrzeby przedsiębiorstw działających non stop (Availability for the Always-On Enterprise), pokazuje, że ponad połowa organizacji w Polsce zmaga się z przystosowaniem firmowej infrastruktury do wymogów now...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 7.5 z backupem do chmury Azure
Altaro VM Backup 7.5 z backupem do chmury Azure

Firma Altaro zaktualizowała swoje flagowe rozwiązanie - Altaro VM Backup - przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających pod kontrolą hypervisorów Microsoft Hyper-V oraz VMware vSphere/ESXi. W nowej wersji Altaro VM Backup v7.5 wprowadzono wsparcie dla składowania kopii zapasowych w ...

Czytaj więcej...

Aktualności

VKernel rozszerza kadrę zarządzającą

VKernelFirma VKernel, dostawca produktów do zarządzania pojemnością w zwirtualizowanych centrach danych rozszerza kadrę zarządzającą by móc kontynuować rozwój i współprace międzynarodową.


Firma przyjęła do swojego grona weterana branży Toma O'Connellego, który objął stanowisko Executive Vice President of Customer Operations.

W trzecim kwartale VKernel odnotował rekordowe wyniki z trzykrotnym wzrostem zamówień od klientów w porównaniu z tym samym okresem w roku 2009. Nowe produkty, nagroda Best of VMworld w kategorii zarządzania wirtualizacją, rozszerzenie wsparcia dla Microsoft i wsparcie większej liczby klientów korporacyjnych przyczyniły sie to tego wzrostu.

Aby jeszcze bardziej przyspieszyć rozwój, VKernel będzie skupiał sie na operacjach międzynarodowych, sprzedaży na płaszczyźnie rządowej oraz rozwoju programu partnerskiego. Tom O'Connell będzie przewodził tym działaniom jako Executive Vice President of Customer Operations, zarządzając cala sprzedażą, wsparciem technicznym na całym świecie.

To juz druga taka znacząca zmiana w VKernel w tym roku, po tym jak Bryan Seple otrzymał nominacje na stanowisko Chief Marketing Officer.

"Jestem podekscytowany przejściem do VKernel chce przyczynić sie do rozwoju i sukcesu zarówno samej firmy jak i jej klientów" - powiedział O’Connell.

Tom O'Connell przechodzi do VKernel z Vertica Systems gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż światowa w ostatnich trzech latach. Pod kierownictwem Toma sprzedaż w Vertica wzrosła siedmiokrotnie, stając sie tym samym wiodącym dostawcą oprogramowania do zarządzania bazami danych. Przed Vertica, Tom był prezesem i członkiem  Board of Directors w XOsoft, firmie przejętej przez CA Technologies. Podczas pracy dla XOsoft firma zanotowała 25% przyrost przychodów i przekroczyła liczbę 2500 klientów. Jeszcze wcześniej Tom zajmował kierownicze stanowiska w firmach branżowych takich jak Exchange Applications, Sybase i Oracle Corporation.

Skomentuj na forum

 

Logowanie i rejestracja