Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 17 wrz 2018, 10:56 
Offline
V-początkujacy

Rejestracja: 17 wrz 2018, 10:54
Posty: 2
Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
Cześć! Chciałem zapytać co myślicie o tych produktach Red Hata www(dot)thomas-it.pl/red-hat/red-hat-virtualization

Potrzebuję zakupić do firmy, jednak liczy się dobry producent i jak wiadomo.. cena :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 wrz 2018, 23:45 
Offline
V-aplikacja

Rejestracja: 24 mar 2009, 17:20
Posty: 33
Podziękował: 5 raz
Pomógł: 0 razy
Skąd decyzja, że właśnie wirtualizacja Red Hat, jak wygląda obecna infrastruktura firmowa, co chcesz wirtualizować, napisz coś więcej jakie masz wymagania, bo szklanej kuli tu raczej nikt nie ma ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 wrz 2018, 08:19 
Offline
V-początkujacy

Rejestracja: 17 wrz 2018, 10:54
Posty: 2
Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
Decyzja stąd iż aktualnie używam VMware vSphere i znalazłem artykuł na temat Red Hata i jakoś tak mnie zainteresował. vSphere jest bardzo wymagający, a z tego co czytam Red Hat może być dobrym zamiennikiem. vSphere ma dużo dodatkowych opłat, a ja wolałbym zapłacić raz i nie musieć już dopłacać;)
www(dot)thomas-it.pl/product/mct3020 tak przeglądam te produkty i sam nie wiem nawet na co zwracać uwagę jeszcze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 wrz 2018, 00:56 
Offline
V-początkujacy

Rejestracja: 04 kwie 2009, 15:39
Posty: 17
Podziękował: 3 raz
Pomógł: 0 razy
VMware, XenServer, Xen, Proxmox, Hyper-V, Red Hat Virtualization to technologie, które w znacznej wiekszości przypadków mogą się wzajemnie zastąpić.

Rozważając ewentualną zmianę musisz spojrzeć szerzej na środowisko i przeanalizować czy wszystko bezboleśnie możesz zmigrować. Pomimo to, że platforma wirtualizacji od Red Hata nie jest tak rozreklamowana jak VMware, to na pewno jest technologicznie dojrzała, ale musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz się zmagać z ewentualnymi problemami. Skoro aktualnie używasz vSphere, to wiesz jak zarządzać środowiskiem, a to w końcu nie tylko maszyny wirtualne ale storage, sieć itd. Czy znasz Red Hata, czy miałeś okazję dotknąć środowiska od strony warstwy zarządzającej, jesteś pewien, że zarzadzanie nowym środowiskiem będzie równie 'łatwe' jak VMware?

_________________
Grzesiek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Copyright © 2008-2023. All Rights Reserved Virtual-IT.pl