Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 20 wrz 2017, 15:38 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2008, 22:13
Posty: 2765
Podziękował: 4 raz
Pomógł: 3 raz
ObrazekTworzenie strony internetowej musi dziś nieodmiennie wiązać się z wyborem usługi hostingowej. Oczywiście wyjątkiem są prywatne serwery, jednak czasem koszt ich utrzymania (oraz zakupu) jest o wiele większy niż ma to miejsce, gdy „wynajmujemy” takie miejsce w jednej z firm hostingowych. Co ciekawe, także i tutaj można zauważyć różnice, gdyż niektóre oferty pobierają od nas opłatę za każdy miesiąc użytkowania, a inne są wręcz darmowe. Jak więc wybrać hosting, który spełni nasze oczekiwania? Czym kierować się podczas poszukiwań i podejmując finalną decyzję?

-> Czytaj pełen tekst artykułu....

_________________
Ladnscape photography - moja druga pasja :)


Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 15:40 przez LukaszW, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 wrz 2017, 01:19 
Offline
V-początkujacy

Rejestracja: 25 wrz 2017, 01:15
Posty: 1
Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
Przede wszystkim - raczej nie darmowy. Jeśli chcemy jakości, to musimy zapłacić. Warto wchodzić w okresy testowe, wtedy mamy możliwość sprawdzić, czy dana usługa nam pasuje i jak np. support reaguje w różnych sytuacjach.

Ja mogę polecić Home. Jeden z największych graczy. Duża ilość miejsca, nielimitowany ruch, autoinstalator aplikacji, brak limitu na załącznik w poczcie, brak limitu kont pocztowych. Co ważne, support 24/7/365. A jakie Wy macie opinie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Copyright © 2008-2023. All Rights Reserved Virtual-IT.pl