Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 22 lip 2019, 12:33 
Offline
V-początkujacy

Rejestracja: 22 lip 2019, 12:21
Posty: 1
Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
Witam

Jestem tu nowy.Chciałbym Was prosić o pomoc w sprawie dzialania internetu na VirtualBoxie.
Moja werjsa VirtuaBox to 5.2.20 . System źródłowy to Win10.

Na codzień virtualizuje kilka obrazów Windows Xp Pro SP3 i Win7 w celach testu oprogramowania,ale nie w tym rzecz.

Na raz odpalane są 4 Wirtualne maszyny,internet działa poprawienie,wszystkie korzystają z głownego połaczenia sieciowego.Natomiast potrzebowałbym aby 2 obrazy korzystały z głownego połaczenia sieciowego a 2 następne z odrębnego z innym adresem IP.Jakiś czas temu próbowałem się posiłkować połaczeniem przez telefon natomiast Vb mimo usilnych prób dzielenia połaczenia wybierał głowne mimo wskazywania innej karty sieciowej....


Czy da się załatwić to tak

2 pierwsze obrazy korzystają z głownego łącza
2 ostatnie obrazy koszytacja z połączenia wifi które łaczy sie przez router lte,bo jeśli tak to dokupie tania karte WIFI

chodzi by 2 pierwsze obrazy miały zew ip inny niz 2 ostatnie

Pozdrawiam i Miłego Dnia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 lip 2019, 11:02 
Offline
V-początkujacy

Rejestracja: 01 paź 2010, 22:58
Posty: 17
Podziękował: 2 raz
Pomógł: 0 razy
Dla połączeń musisz wybrać typ Bridge. Nie wiem jak w obecnej wersji VirtualBox, ale jakiś czas temu w tym trybie do maszyny wirtualnej nie można było podłączyć karty WiFi lecz tylko Ethernet. Więc nim kupisz kartę to postaraj się to sprawdzić bo jakby sytuacja utrzymywała się nadal to tylko wydasz niepotrzebnie pieniądze na zakup.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Copyright © 2008-2023. All Rights Reserved Virtual-IT.pl