Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

Veeam Cloud Data Management Report
Veeam Cloud Data Management Report

Jak wynika z raportu "Veeam Cloud Data Management Report", dotyczącego zarządzania danymi w chmurze, 73 proc. firm nie zaspokaja potrzeb użytkowników w zakresie nieprzerwanego dostępu do aplikacji i danych. Wiele przedsiębiorstw chce zacząć korzystać z narzędzi do zarządzania danymi w chmurze, aby lepiej spełnia...

Czytaj więcej...

Maksymalizacja dostępności danych za pomocą środowisk wielochmurowych
Maksymalizacja dostępności danych za pomocą środowisk wielochmurowych

Sposoby wykorzystywania chmury do zarządzania danymi i maksymalizacji ich wartości w firmach nieustannie się rozwijają. Zapewne minęły już lata, gdy wdrażanie rozwiązań opartych na chmurze wydawało się być pierwszym krokiem w nowy wspaniały świat. Jednak wraz z każdym nowym modelem używania chmury pojawiają się nowe za...

Czytaj więcej...

Dzięki AI sieć staje się mądrzejsza, prostsza oraz bezpieczniejsza
Dzięki AI sieć staje się mądrzejsza, prostsza oraz bezpieczniejsza

Cisco ogłosiło innowacje w oprogramowaniu, zaprojektowane w celu ułatwienia zarządzania i zabezpieczania sieci. Ponieważ obecnie firmy w coraz większym stopniu inwestują w technologie cyfrowe, zespoły IT muszą podołać rosnącej liczbie zadań. Aby odciążyć specjalistów IT i umożliwić im skupienie się na wdrażaniu ...

Czytaj więcej...

Jak kraje UE korzystają z chmury? - Polska nadal sceptyczna
Jak kraje UE korzystają z chmury? - Polska nadal sceptyczna

Europejskie firmy chętnie wybierają rozwiązania chmurowe do swoich systemów IT. Przodują w tym Włosi i Brytyjczycy. Z drugiej strony polscy przedsiębiorcy nadal deklarują brak zaufania do tego typu rozwiązań, choć cloud computing może przynieść im znaczące korzyści zarówno w obszarze bezpieczeństwa, jak i...

Czytaj więcej...

Azure IaaS - przewodnik administratora
Azure IaaS - przewodnik administratora

Wielu administratorów systemu przez całą swoją karierę pracowało z infrastrukturą lokalną, więc przejście do środowiska cloud może przysporzyć im wielu problemów. Jednak przejście na platformę Azure wcale nie musi być trudne. Altaro udostępnia bezpłatny eBook, autorstwa Paula Schnakenberga, doświadczonego...

Czytaj więcej...

[Raport VMware] Tylko 10% firm w Polsce ufa pracownikom i cyberzabezpieczeniom
[Raport VMware] Tylko 10% firm w Polsce ufa pracownikom i cyberzabezpieczeniom

Z raportu przeprowadzonego przez Forbes Insights na zlecenie VMware wynika, że europejski biznes musi jeszcze wiele zrobić, by sprawnie walczyć z zagrożeniami w cyfrowych czasach. Aż 75 proc. organizacji  nie wierzy w skuteczność swoich rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa IT, a tylko niecałe 18 proc. przedsiębiorc...

Czytaj więcej...

Aktualności

Nowy, lepszy program partnerski Commvault

CommvaultFirma Commvault poinformowała o wprowadzeniu nowego, globalnego programu dla partnerów. Sprawia on, że transakcje partnerów z firmą Commvault będą dla nich łatwiejsze i bardziej dochodowe. Jest to odważny krok naprzód w rozwoju strategii partnerskiej. Korzyści finansowe ze współpracy z firmą Commvault są jeszcze większe, a sam program - bardziej przejrzysty i zrozumiały.

Commvault umożliwia swoim partnerom długotrwałą i opłacalną współpracę, dostarczając klientom najlepsze na rynku rozwiązania w zakresie zarządzania danymi. Nowe narzędzia i możliwości dostępne w programie Partner Advantage zostały stworzone, aby pomóc partnerom szybciej finalizować transakcje, zdobywać nowe źródła przychodów i stale zwiększać zyski z wdrożeń najlepszej na rynku platformy zarządzania danymi Commvault.

Partnerzy mają teraz dostęp do wyższych procentowo rabatów, bardziej opłacalnego i elastycznego programu premii rocznych, dodatkowych funduszy na rozwój działalności i usprawnionej procedury rejestracji transakcji.

"Rozmawiamy z naszymi partnerami i klientami i to właśnie w oparciu o ich opinie stworzyliśmy solidne podstawy sukcesu Commvault oraz ogólnoświatowej sieci partnerów firmy. Naszym kluczowym celem jest ułatwienie współpracy partnerów z firmą Commvault i zwiększenie jej rentowności. Z zaangażowaniem realizujemy strategię rozwoju naszych partnerów, a ten program to najprostszy, najbardziej przejrzysty i najkorzystniejszy program dla partnerów w całej naszej historii" - powiedział Riccardo Di Blasio, dyrektor ds. przychodów w firmie Commvault.

Usprawnienia wprowadzone programu partnerskiego stanowią najlepsze rozwiązania na rynku i wyraźnie potwierdzają zaangażowanie firmy Commvault w globalny ekosystem partnerów firmy. Typowy partner Commvault ze statusem MarketBuilder może zwiększyć swój zysk ze współpracy o średnio 2,5 razy w ujęciu rocznym. Typowy partner dystrybucyjny, który pomaga zawierać transakcje z nowymi klientami i zyskuje lojalność klientów lub zawiera wiele transakcji w ciągu roku partnerstwa, może zwiększyć poziom zysku ze współpracy o 1,65 razy w ujęciu rocznym.

Oprócz szeregu nowych zachęt finansowych firma Commvault ulepszyła obsługę partnerów dzięki ułatwieniu dostępu do szkoleń, narzędzi wspomagających sprzedaż i materiałów marketingowych, a także poprzez wsparcie w czasie rzeczywistym. Program został również wzbogacony o strukturę poziomową, uproszczoną procedurę składania ofert oraz łatwiejszą rejestrację i ochronę transakcji.

"Te usprawnienia programu to krok naprzód w naszej długotrwałej współpracy z Commvault oraz dostawcami rozwiązań, który przyniesie korzyści obu stronom. W ocenie konkurencyjności oraz skutków biznesowych globalnego programu partnerskiego liczy się prostota oraz dostęp do systemów, narzędzi, szkoleń i zachęt finansowych, które przekonują dostawców naszych wspólnych rozwiązań i budują lojalność. Program Commvault jest strzałem w dziesiątkę we wszystkich kluczowych obszarach i z pewnością pomoże nam lepiej spełniać rosnące wymagania klientów w zakresie ochrony, odzyskiwania danych i zarządzania nimi" - powiedział Ben Klay, wiceprezes ds. sprzedaży z firmy Arrow Electronics’ Enterprise Computing Solutions Business.

"Nie ulega wątpliwości, że firma Commvault w pełni wdrożyła strategię rozwoju partnerów. Jako jeden z głównych partnerów Commvault oraz jeden z największych dystrybutorów typu VAR w Ameryce Północnej, Sirius z zadowoleniem obserwuje kolejne znaczne inwestycje wspierające globalny ekosystem partnerów firmy. Na wysoce konkurencyjnym rynku bardzo istotne jest to, aby nasi partnerzy ewoluowali i dostosowywali się do nas, by móc wykorzystywać nowe możliwości. Commvault słucha opinii swoich partnerów, a nowy program firmy uwzględnia ich zaangażowane we współpracę, która pomaga klientom jak najlepiej wykorzystywać swoje dane" - powiedziała Deborah Bannworth, wiceprezes ds. współpracy strategicznej, sprzedaży wewnętrznej oraz sprzedaży usług serwisu i wsparcia technicznego w firmie Sirius Computer Solutions.

"Usprawnienia wprowadzone do programu to istotna i korzystna dla obu stron ewolucja naszej długoterminowej współpracy z Commvault w regionie EMEA" - powiedział Maurice Pastoor, dyrektor ds. operacyjnych w firmie DataManagement Professionals (DMP). "Prostota oraz dostęp do systemów, narzędzi, szkoleń i zachęt finansowych to kluczowe kryteria, które wykorzystujemy w ocenie strategicznej wartości relacji z naszymi dostawcami, a Commvault przewyższa nasze oczekiwania we wszystkich tych obszarach. Idąc dalej naprzód, będziemy bardzo dobrze przygotowani do spełniania rosnących oczekiwań naszych klientów w zakresie ochrony danych, ich odzyskiwania oraz hybrydowych rozwiązań chmurowych.

Nowy program Partner Advantage obejmuje cztery ścieżki partnerstwa: dystrybutor, dostawca rozwiązań, globalny integrator systemów i alians oraz dostawca usług. Zaprezentowane dzisiaj usprawnienia są już dostępne i skupiają się na partnerach będących dystrybutorami i dostawcami rozwiązań Commvault. Usprawnienia dotyczące globalnych integratorów systemów i aliansów oraz dostawców usług zostaną zaprezentowane jeszcze w tym roku.

Źródło: Commvault