Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

Altaro VM Backup v8 już dostępny!
Altaro VM Backup v8 już dostępny!

Firma Altaro zaktualizowała swoje flagowe rozwiązanie - Altaro VM Backup - przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających pod kontrolą hypervisorów Microsoft Hyper-V oraz VMware vSphere/ESXi. Nowy Altaro VM Backup 8.0 (Build 8.0.3) wprowadza funkcjonalność - WAN-Optimized Replication....

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo IT - w chmurze czy lokalnie?
Bezpieczeństwo IT - w chmurze czy lokalnie?

Jak wskazuje Gartner jednym z głównych trendów w gospodarce światowej jest dziś Cloud Shift, czyli coraz silniejszy nacisk na wykorzystanie chmury obliczeniowej. Analitycy tej firmy twierdzą, że do 2020 roku niewykorzystywanie chmury będzie w przedsiębiorstwach zjawiskiem tak rzadkim, jak obecnie brak dos...

Czytaj więcej...

Veeam umacnia pozycję lidera w obszarze zarządzania danymi w chmurze
Veeam umacnia pozycję lidera w obszarze zarządzania danymi w chmurze

Podczas konferencji Veeam Velocity 2019 odbywającej się w tym tygodniu w Orlando, Veeam Software podkreślając swoje mocne zaangażowanie w usprawnienie zarządzania danymi w chmurze, integracji chmury, przenoszeniu obciążeń między lokalizacjami i podniesieniu możliwości związanych z bezpieczeństwem zaprezentował Veeam Av...

Czytaj więcej...

Gartner: Chmura wśród 10 największych zagrożeń dla biznesu
Gartner: Chmura wśród 10 największych zagrożeń dla biznesu

Nieustający rozwój technologii przynosi nowe ryzyka dla prowadzenia działalności gospodarczej. Firma analityczna Gartner zdiagnozowała dziesięć obszarów, na które musi zwrócić uwagę każdy szybko rozwijający się biznes. Zaskakiwać może wysokie pierwsze miejsce dla chmury obliczeniowej. Eksper...

Czytaj więcej...

Dwie trzecie firm z sektora MŚP już wybrało chmurę
Dwie trzecie firm z sektora MŚP już wybrało chmurę

Z raportu "Chmura w MŚP. Zaufanie czy ostrożność przedsiębiorców?" opracowanego przez Onex Group wynika, że już 67 procent małych i średnich firm w Polsce korzysta z rozwiązań chmurowych. W porównaniu z badaniami przeprowadzonymi przed rokiem odnotowano 16 procentowy wzrost. Choć na pierwszy rzut oka taki...

Czytaj więcej...

Chmura obliczeniowa wyprze tradycyjne centra danych
Chmura obliczeniowa wyprze tradycyjne centra danych

Wyniki najnowszego badania Cisco Global Cloud Index koncentrującego się wokół wirtualizacji centrów danych i chmury obliczeniowej wskazują, że do 2021 roku przesył danych związany z chmurą będzie wynosił 19,5 ZB (zettabajtów), a co ważne będzie stanowił 95 procent całkowitego ruchu w centrach danyc...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2018 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2018 roku

Nikt nie ma wątpliwości, że IT można zaliczyć do najszybciej rozwijających się branż. Osoby wchodzące w świat IT zadają sobie pytanie jak zrobić ten pierwszy krok, a specjaliści mocno zakorzenieni w branży często myślą na kolejnym krokiem, na drodze do wymarzonego stanowiska. Dobrym sposobem na wprowadzenie zmian, jest...

Czytaj więcej...

Aktualności

Avaya rozszerza integrację z rozwiązaniami Google Cloud

AI Contact centerAvaya, globalny lider w dziedzinie rozwiązań usprawniających procesy komunikacji i współpracy, przedstawiła kolejne systemy umożliwiające szerszą integrację z Google Cloud Contact Center AI. Integracja ta pozwala wykorzystać pełny potencjał funkcji sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence, AI) obu firm, zapewniając wyższy poziom obsługi klientów i większą produktywność pracowników.

Firma Avaya została uznana za lidera w raporcie Gartner pt. Magiczny kwadrant dla rozwiązań dla contact center, a obecnie wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby usprawnić obsługę klienta poprzez spersonalizowane interakcje. Szersza integracja z Google Cloud bazuje na dodaniu funkcji uczenia maszynowego Google (machine learning) w ramach rozwiązań Avaya dla contact center. Rozwiązanie umożliwia łatwą integrację funkcji AI, niezależnie od kanału oraz pomaga zapewnić klientom spójną i inteligentną obsługę oraz wprowadzić prawdziwie wielokanałową obsługę.

Avaya i Google Cloud wspólnie umożliwiają klientom bardziej elastyczne, wydajne i skalowalne wdrażanie zaawansowanych rozwiązań do komunikacji i współpracy, które usprawniają obsługę klienta. Avaya IX Contact Center to rozwiązanie do obsługi wielokanałowej, wzbogacone o funkcje AI. Obejmuje ono komunikację głosową, mailową i mobilną oraz komunikację na czacie. Zaawansowany poziom kontaktów z klientami zapewnia przedsiębiorstwu przewagę nad konkurencją, co z kolei przekłada się na szybszy rozwój i lepszą pozycję marki.

Avaya i Google wprowadzają innowacje w wielu kluczowych obszarach, takich jak:
• Virtual Agents (agenci wirtualni) - zautomatyzowane boty naśladujące ludzi, które bezproblemowo kontaktują się z klientami, odciążając agentów contact center i przekazują im zwrotnie wszystkie zebrane informacje. Klienci mogą zdecydować, kiedy i jak w proces interakcji zaangażują się boty. Platforma Avaya rejestruje preferencje, działania oraz wynik każdej interakcji w czasie rzeczywistym. Dzięki tym szczegółowym danym rozwiązanie Avaya AI pomoże zdecydować, jaki powinien być następny krok w procesie obsługi klienta.
• Agent Assist (wspomaganie agentów) - zapewnia najwyższej jakości obsługę klienta poprzez ciągłe dostarczanie agentom dopasowanej do kontekstu wiedzy na podstawie analizy konwersacji w czasie rzeczywistym - ZARÓWNO w przypadku interakcji głosowych, jak i tekstowych. Algorytmy AI firmy Avaya można zastosować w rozwiązaniu Google Contact Center AI, aby określić, jakie kolejne działania powinien wykonać agent. Dzięki temu agenci dysponują odpowiednimi informacjami, a klienci są mniej sfrustrowani, co przekłada się również na zadowolenie agentów i wydajność contact center.
• Conversational Topic Modeling (modelowanie tematów rozmów) - narzędzie uczenia nienadzorowanego, które identyfikuje kluczowe obszary, na temat których klienci kontaktowali się z instytucją i wyciąga istotne informacje dotyczące opinii klientów na poruszane tematy. Rozwiązanie Google Topic Modeling połączone z Avaya AI zapewnia agentom wyświetlanie potencjalnych tematów w czasie rzeczywistym, na każdym etapie rozmowy. Dzięki tej cennej wiedzy rekomendowane odpowiedzi i najlepsze działania do wykonania mogą być indywidualnie dopasowane do każdej części rozmowy.

Avaya podnosi poziom obsługi klientów dzięki usprawnieniu tych obszarów poprzez wykorzystanie API Google Cloud z kluczowymi elementami infrastruktury dla contact center. Ponadto pulpit Avaya oparty na przeglądarce został zaprojektowany pod kątem łatwego łączenia z aplikacjami, a funkcje AI Google Contact Center są płynnie włączone w pracę agentów.

Avaya jest pionierem integracji funkcji AI z rozwiązaniami do komunikacji w ramach contact center oraz liderem rozwoju i inwestycji w kilku kluczowych obszarach, takich jak:
• Bezproblemowa samoobsługa: Dzięki rozwiązaniom AI przedsiębiorstwo może zapewniać klientom doskonałe możliwości samoobsługi, dostarczające im odpowiednich informacji w czasie rzeczywistym.
• Pomoc agentom i zwiększenie ich produktywności: Udostępnienie agentom wskazówek opartych na AI, które obejmują odpowiedni kontekst, sugerowane kolejne działanie oraz coaching w czasie rzeczywistym, w celu zapewnienia klientom pełnej, wartościowej obsługi.
• Inteligentne dopasowywanie: Wykorzystanie zaawansowanych modeli uczenia maszynowego w celu dobrania najlepszego agenta do każdej interakcji z klientem.
• Inteligentne interakcje: Dzięki zaawansowanym technologiom AI przedsiębiorstwo może tworzyć inteligentne, konwersacyjne interakcje, które zwiększą jego wyniki biznesowe.
• Większe możliwości dla agentów: Pracę agentów wspomagają wskazówki oparte na AI, które dostarczają im informacje i sugerują kolejne działania do wykonania. Natomiast narzędzia streszczające pomagają agentom przyspieszyć procesy wykonywane po rozmowie z klientem.
• Uproszczone operacje: Prostsze procesy dla klientów i agentów dzięki wykorzystaniu modeli AI do wyboru samoobsługi, automatyzacji procesu lub dobrania najlepszego agenta.

Źródło: Avaya

Logowanie i rejestracja