Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!
Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!

Altaro Software, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, znany głównie ze swojego flagowego produktu VM Backup, pozwalającego na tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających w środowisku Microsoft Hyper-V i VMware vSphere, udostępnił portal online, zbudowany specjalnie z myślą o dostawcach us...

Czytaj więcej...

Pięć głównych zasad zarządzania danymi
Pięć głównych zasad zarządzania danymi

Obecnie centralnym elementem każdej działalności biznesowej są dane. Firmy chcą z nich aktywnie korzystać bez względu na miejsce, w którym dane te są przechowywane. W przemówieniu inaugurującym konferencję Commvault GO 2016, Robert Hammer, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault, przedstawił pięć podstawowych za...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Aktualności

Nutanix rozszerza program partnerski

NutanixFirma Nutanix, dynamicznie rozwijający się dostawca rozwiązań z obszaru infrastruktury hiperkonwergentnej (Hyperconverged Infrastructure), poinformowała o rozszerzeniu, zainaugurowanego przed rokiem, programu dla partnerów technologicznych - Elevate Technology Alliance Program.


Program stworzony z myślą o aplikacjach, sprzęcie i infrastrukturze partnerów. Dzięki współpracy z Nutanix, partnerzy technologiczni zyskują bardziej szczegółowy dostęp do produktów, interfejsów API, walidacji technicznej, rozszerzając możliwości marketingowe i handlowe.

Firmy technologiczne w ramach Elevate Technology Alliance Program są innowacyjnymi liderami w wielu obszarach rynku, w tym w obszarze wirtualizacji desktopów i aplikacji, chmurze obliczeniowej, bezpieczeństwie, sieci, ochronie danych, zarządzaniu infrastrukturą IT i wdrażaniu aplikacji.

W nieco ponad rok od momentu uruchomienia, program Nutanix Elevate zgromadził 50 partnerów technologicznych z ponad 100 zweryfikowanych rozwiązaniach partnerskich zweryfikowane jako Nutanix Ready.

Rozszerzenia wprowadzone do programu na początku lipca obejmują ulepszenia w zakresie edukacji, możliwość pracy bezpośrednio z inżynierami Nutanix oraz szersze działania marketingowe mające na celu promowanie wspólnych rozwiązań.

Poza tym, że rozwiązania partnerów, jako kompatybilne z chmurową platformą Nutanix, mogą uzyskać oznaczenie Nutanix Ready: Core, firma wprowadziła dwa nowe oznaczenia:
• Nutanix Ready: AHV - dla rozwiązań kompatybilnych z platforma wirtualizacji Nutanix
• Nutanix Ready: Integrated - dla rozwiązań wykorzystujących API Nutanix w celu wzbogacenia rozwiązań i rozszerzenia ich o nowe, unikalne cechy.