Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center
Altaro VM Backup

Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!
Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!

Altaro Software, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, znany głównie ze swojego flagowego produktu VM Backup, pozwalającego na tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających w środowisku Microsoft Hyper-V i VMware vSphere, udostępnił portal online, zbudowany specjalnie z myślą o dostawcach us...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Pięć głównych zasad zarządzania danymi
Pięć głównych zasad zarządzania danymi

Obecnie centralnym elementem każdej działalności biznesowej są dane. Firmy chcą z nich aktywnie korzystać bez względu na miejsce, w którym dane te są przechowywane. W przemówieniu inaugurującym konferencję Commvault GO 2016, Robert Hammer, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault, przedstawił pięć podstawowych za...

Czytaj więcej...

Aktualności

Synology prezentuje Surveillance Station 7.1 Beta

SynologySynology udostępnieniła aplikację Surveillance Station 7.1 w wersji beta. Najnowsza aktualizacja solidnego systemu zarządzania monitoringiem wideo zapewnia optymalną wydajność w rozproszonych lokalizacjach dzięki Real Time Streaming Protocol (RTSP), wsparciu multicast oraz oferuje szczegółowe alerty i powiadomienia i wiele więcej.


"Synology poświęca swoje zasoby w celu opracowania potężnego, wydajnego i łatwego w użytkowaniu rozwiązania do monitoringu wideo. Dostosowaliśmy mechanizmy i wydajność Surveillance Station 7.1, tak więc duże i małe firmy mogą korzystać z płynniejszego i starannie zaprojektowanego rozwiązania nadzoru wizyjnego" - powiedział Chad Chiang, Product Manager w Synology Inc.

synology surveillance station

Surveillance Station 7.1 w wersji beta zawiera następujące nowości:
• RTSP dla płynniejszego nadzoru: Wsparcie RTSP zwiększa wydajność transmisji strumieniowej wideo, zapewniając płynne doświadczenia podczas oglądania kanałów za pomocą Surveillance Station lub DS cam (dla urządzeń z iOS). Ponadto, programiści mogą wykorzystać wsparcie RTSP, aby zintegrować strumienie wideo z systemami innych firm.
• Multicast oferuje lepszą przepustowość podczas korzystania przez wielu użytkowników: Wsparcie multicast zmniejsza obciążenie i zużycie przepustowości podczas działania aplikacji Surveillance Station w środowiskach gdzie wielu klientów przegląda kanały wideo. Oznacza to, że kilku pracowników ochrony może monitorować podgląd ma żywo z różnych stacji roboczych w tym samym czasie, bez wpływu na wydajność systemu.
• Zaawansowane alerty podglądu na żywo zapewniają lepsze zarządzanie powiadomieniami: Dla dużych wdrożeń nadzoru z setkami kamer, zarządzanie kamerami jedna po drugiej może być nieefektywne. Dzięki modyfikacjom, alerty dla Analizy podglądu na żywo są także wyświetlane dla kamer, które nie są zawarte w układzie Podglądu na żywo. Również zdarzenia mogą być bezpośrednio podświetlone na e-mapie, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko sprawdzić kamerę i lokalizację podejrzanych sytuacji.
• Solidna wydajność i stabilność CMS: Poprzez ulepszenie struktury bazy danych i dodanie specjalnego wieloczęściowego powiązania pomiędzy hostem i serwerami nagrywającymi, Surveillance Station 7.1 zwiększa szybkość, z jaką nagrania i informacje o zdarzeniach przekazywane są z serwerów rejestrujących. Dodatkowo, reorganizacja zarządzania licencjami poprawia stabilność wdrożeń CMS.
• Lepsze wsparcie ONVIF oferuje większą elastyczność: Oprócz zapewnienia integracji z rodzimym rozwiązaniem do nagrywania na pamięci brzegowej w wybranych modelach kamer, Surveillance Station obsługuje teraz także nagrywanie na pamięci brzegowej dla większej ilości kamer dzięki ONVIF Profile G. Ponadto, ulepszenia w ONVIF Profile S ułatwiają wyszukanie i dodanie zgodnych kamer w aplikacji Surveillance Station z opcją  “wyszukiwanie ONVIF”. Te nowe funkcje oferują użytkownikom większą elastyczność i łatwiejszą instalację systemu monitoringu wizyjnego.

Beta Reward Program
Jeśli chcesz pomóc w tworzeniu jeszcze lepszej aplikacji Surveillance Station 7.1, Synology zaprasza do udziału w programie Surveillance Station 7.1 Beta Program i pozostawienia swojej opinii i sugestii. Synology przekaże Camera License Pack (zawierający 4 licencje) trzem różnym użytkownikom, którzy dostarczą najbardziej wartościową pomoc i informację zwrotną w czasie trwania Programu Beta.

Więcej o aplikacji Surveillance Station 7.1 Beta przeczytasz na tej stronie.

Źródło: Synology