Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm
Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm

Badanie firmy Veeam Software, innowacyjnego dostawcy rozwiązań, które zapewniają stałą dostępność na potrzeby przedsiębiorstw działających non stop (Availability for the Always-On Enterprise), pokazuje, że ponad połowa organizacji w Polsce zmaga się z przystosowaniem firmowej infrastruktury do wymogów now...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 7.5 z backupem do chmury Azure
Altaro VM Backup 7.5 z backupem do chmury Azure

Firma Altaro zaktualizowała swoje flagowe rozwiązanie - Altaro VM Backup - przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających pod kontrolą hypervisorów Microsoft Hyper-V oraz VMware vSphere/ESXi. W nowej wersji Altaro VM Backup v7.5 wprowadzono wsparcie dla składowania kopii zapasowych w ...

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo IT - w chmurze czy lokalnie?
Bezpieczeństwo IT - w chmurze czy lokalnie?

Jak wskazuje Gartner jednym z głównych trendów w gospodarce światowej jest dziś Cloud Shift, czyli coraz silniejszy nacisk na wykorzystanie chmury obliczeniowej. Analitycy tej firmy twierdzą, że do 2020 roku niewykorzystywanie chmury będzie w przedsiębiorstwach zjawiskiem tak rzadkim, jak obecnie brak dos...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Aktualności

Synology prezentuje Surveillance Station 7.1 Beta

SynologySynology udostępnieniła aplikację Surveillance Station 7.1 w wersji beta. Najnowsza aktualizacja solidnego systemu zarządzania monitoringiem wideo zapewnia optymalną wydajność w rozproszonych lokalizacjach dzięki Real Time Streaming Protocol (RTSP), wsparciu multicast oraz oferuje szczegółowe alerty i powiadomienia i wiele więcej.


"Synology poświęca swoje zasoby w celu opracowania potężnego, wydajnego i łatwego w użytkowaniu rozwiązania do monitoringu wideo. Dostosowaliśmy mechanizmy i wydajność Surveillance Station 7.1, tak więc duże i małe firmy mogą korzystać z płynniejszego i starannie zaprojektowanego rozwiązania nadzoru wizyjnego" - powiedział Chad Chiang, Product Manager w Synology Inc.

synology surveillance station

Surveillance Station 7.1 w wersji beta zawiera następujące nowości:
• RTSP dla płynniejszego nadzoru: Wsparcie RTSP zwiększa wydajność transmisji strumieniowej wideo, zapewniając płynne doświadczenia podczas oglądania kanałów za pomocą Surveillance Station lub DS cam (dla urządzeń z iOS). Ponadto, programiści mogą wykorzystać wsparcie RTSP, aby zintegrować strumienie wideo z systemami innych firm.
• Multicast oferuje lepszą przepustowość podczas korzystania przez wielu użytkowników: Wsparcie multicast zmniejsza obciążenie i zużycie przepustowości podczas działania aplikacji Surveillance Station w środowiskach gdzie wielu klientów przegląda kanały wideo. Oznacza to, że kilku pracowników ochrony może monitorować podgląd ma żywo z różnych stacji roboczych w tym samym czasie, bez wpływu na wydajność systemu.
• Zaawansowane alerty podglądu na żywo zapewniają lepsze zarządzanie powiadomieniami: Dla dużych wdrożeń nadzoru z setkami kamer, zarządzanie kamerami jedna po drugiej może być nieefektywne. Dzięki modyfikacjom, alerty dla Analizy podglądu na żywo są także wyświetlane dla kamer, które nie są zawarte w układzie Podglądu na żywo. Również zdarzenia mogą być bezpośrednio podświetlone na e-mapie, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko sprawdzić kamerę i lokalizację podejrzanych sytuacji.
• Solidna wydajność i stabilność CMS: Poprzez ulepszenie struktury bazy danych i dodanie specjalnego wieloczęściowego powiązania pomiędzy hostem i serwerami nagrywającymi, Surveillance Station 7.1 zwiększa szybkość, z jaką nagrania i informacje o zdarzeniach przekazywane są z serwerów rejestrujących. Dodatkowo, reorganizacja zarządzania licencjami poprawia stabilność wdrożeń CMS.
• Lepsze wsparcie ONVIF oferuje większą elastyczność: Oprócz zapewnienia integracji z rodzimym rozwiązaniem do nagrywania na pamięci brzegowej w wybranych modelach kamer, Surveillance Station obsługuje teraz także nagrywanie na pamięci brzegowej dla większej ilości kamer dzięki ONVIF Profile G. Ponadto, ulepszenia w ONVIF Profile S ułatwiają wyszukanie i dodanie zgodnych kamer w aplikacji Surveillance Station z opcją  “wyszukiwanie ONVIF”. Te nowe funkcje oferują użytkownikom większą elastyczność i łatwiejszą instalację systemu monitoringu wizyjnego.

Beta Reward Program
Jeśli chcesz pomóc w tworzeniu jeszcze lepszej aplikacji Surveillance Station 7.1, Synology zaprasza do udziału w programie Surveillance Station 7.1 Beta Program i pozostawienia swojej opinii i sugestii. Synology przekaże Camera License Pack (zawierający 4 licencje) trzem różnym użytkownikom, którzy dostarczą najbardziej wartościową pomoc i informację zwrotną w czasie trwania Programu Beta.

Więcej o aplikacji Surveillance Station 7.1 Beta przeczytasz na tej stronie.

Źródło: Synology