Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage data center

Wchodzisz w chmurę? Sprawdź umowę by uniknąć kosztownych perturbacji
Wchodzisz w chmurę? Sprawdź umowę by uniknąć kosztownych perturbacji

Współpraca z niewłaściwym dostawcą usług chmurowych może mieć swoje nieprzyjemne konsekwencje. Ważne jest by potencjalni klienci wiedzieli dokładnie na co się decydują wybierając chmurę obliczeniową. Migracja do chmury, to kluczowa decyzja biznesowa, niosąca ze sobą długoterminowe skutki. Jeżeli chcesz skorzystać z ...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!
Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!

Altaro Software, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, znany głównie ze swojego flagowego produktu VM Backup, pozwalającego na tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających w środowisku Microsoft Hyper-V i VMware vSphere, udostępnił portal online, zbudowany specjalnie z myślą o dostawcach us...

Czytaj więcej...

XenServer ma 10 lat!
XenServer ma 10 lat!

Dokładnie 10 lat temu, końcem sierpnia 2006 roku firma XenSource, sponsorująca prace nad otwartoźródłowym hypervisorem Xen, wydała pierwszą komercyjną wersję produktu do wirtualizacji, skierowaną do firm każdej wielkości - XenEnterprise (nazwa kodowa 'Burbank') - bazującą na Xen 3.0.0.

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Microsoft PowerShell z otwartym kodem dla Linuksa i OS X
Microsoft PowerShell z otwartym kodem dla Linuksa i OS X

Po otwarciu źródeł .Net, wydaniu otwartego Visual Studio Code, udostępnieniu silnika Chakra Javascript, zapowiedzi wydania SQL Server dla systemów Linux i szerokiemu wsparciu maszyn wirtualnych z linuksami przez hypervisor Hyper-V i chmurę Azure, gigant z Redmond zrobił kolejny krok w stronę świata open source. Micr...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2015 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2015 roku

Certyfikacja IT stanowi niezbędny element w wielu obszarach. Chcąc aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje, a certyfikacja jest jedną z metod pozwalających na usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy. Posiadanie odpowiednich certyfikatów niejednokrotnie jest elementem wymaganym po...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Aktualności

CommVault udoskonala program partnerski

CommVaultFirma CommVault poinformowała o wprowadzeniu szeregu udoskonaleń w programie PartnerAdvantage, mających na celu wsparcie partnerów dystrybucyjnych w szybszym osiągnięciu wyższych przychodów i uproszczeniu zasad współpracy przy ekspansji w nowych branżach takich, jak ochrona danych, archiwizacja, mobilność i usługi w chmurze.


W ramach poszerzonego programu partnerskiego udostępniono m.in. podział na poziomy, proces rejestracji transakcji, a także możliwości generowania popytu i wsparcia. Nowe rozwiązania oferowane są poprzez intuicyjny portal partnera wyposażony w nowatorskie narzędzia sprzedaży, szkolenia i zasoby oraz pozwalający na osiągnięcie bardziej przewidywalnego i skutecznego modelu zaangażowania.

Program PartnerAdvantage pomaga jeszcze bardziej zacieśnić relacje firmy CommVault z partnerami i prowadzi do zapewnienia, że rozwiązania biznesowe oparte o oprogramowanie Simpana mogą sprostać wymaganiom klientów niezależnie od ich zapotrzebowania na zasoby informatyczne.

Nowy program PartnerAdvantage firmy CommVault zapewnia dystrybutorom spójną platformę współpracy i prowadzenia działalności, która otwiera drzwi do nowych rynków i klientów. Firma CommVault wychodzi naprzeciw potrzebom partnerów, oferując trzy główne zmiany, skutkujące większą przewidywalnością, wspomaganiem i satysfakcją.

PartnerAdvantage - Edycja dla dostawców (Service Provider Edition)
Firma CommVault zainwestowała w stworzenie rozszerzonego programu specjalnie z myślą o dostawcach. Rozszerzony program PartnerAdvantage pozwoli dostawcom na przyspieszenie czasu trafienia oferty na rynek, poszerzenie możliwości uzyskania przychodu oraz zwiększenie produktywności usług zarządzanych i w chmurze działających w oparciu o rozwiązania CommVault. W ramach programu dla dostawców partnerzy mają dostęp do licencji i schematów kosztowych na wyłączność, a także zniżek i rabatów obliczanych na podstawie poziomów członkostwa w programie oraz narzędzi zwiększających sprzedaż, wyspecjalizowanych usług i oceny technicznej, a także wsparcia w marketingu i dostępu do funduszy rozwojowych.

Nowy tytuł MarketBuilder
Partnerzy odznaczani tytułem MarketBuilder wyróżniają się najwyższym poziomem zaangażowania w tworzenie niezależnej działalności. Partnerzy wyróżnieni przez CommVault otrzymują dostęp do wszystkich podstawowych zalet, włączywszy rejestrację transakcji, zniżki zależne od poziomu oraz dostęp do potencjalnych klientów, gwarantowanych wszystkim partnerom, oraz mają do dyspozycji na wyłączność:

• Sponsor generalny - partnerzy Gold i Platinum z tytułem MarketBuilder mogą jeszcze bardziej rozwinąć relację ze sponsorem generalnym CommVault, który umożliwia dostęp do kadry zarządzającej firmą w celu wsparcia rozwoju działalności partnera.
• Fundusze marketingowe - dodatkowe fundusze na pomoc w generowaniu potencjalnych klientów i ciągu sprzedaży usług zaaprobowanych przez CommVault w formie reklamy, targów, materiałów promocyjnych, warsztatów, bezpośrednich kampanii marketingowych itp.
• Konfigurator oprogramowania Simpana - zautomatyzowane narzędzie wyposażone w intuicyjne pytania ankietowe pomagające w szybkim stworzeniu podstawowego rozwiązania wraz z wymaganiami licencyjnymi.
• Nagrody motywacyjne - na podstawie wzrostu, proaktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów.
• Dystrybucja potencjalnych klientów - na podstawie zasięgu geograficznego i możliwości partnera, a także kompetencji i wykorzystania systemów przez klientów.
• Dostosowane wsparcie w ramach programu - indywidualny przedstawiciel CommVault przypisany do partnera.

Rozwój Uniwersytetu Partnera (Partner University) CommVault
Uniwersytet Partnera oferuje szereg narzędzi służących do pogłębiania wiedzy i doświadczenia z zakresu produktów firmy CommVault, a wybrane programy szkoleń zostały stworzone specjalnie z myślą o rozwoju umiejętności sprzedaży i znajomości specyfikacji technicznej. W ramach Uniwersytetu Partnera dostępny jest także system internetowej certyfikacji i akredytacji z zakresu sprzedaży, obsługi i inżynierii systemów. Dzięki temu partnerzy mogą ponosić swoje kompetencje w oferowaniu usług w oparciu o rozwiązania firmy CommVault.

Ulepszony zabezpieczony portal partnera (InnerVault)
Firma CommVault poszerzyła i zaktualizowała portal InnerVault, zapewniając tym samym pojedynczy punkt wejścia dla partnerów pozwalający zachować im niezależność działań. Korzystając z portalu, partnerzy uzyskują dostęp do zautomatyzowanych procesów od rejestracji transakcji i zapytań marketingowych do samoobsługowego profilu partnera, udostępniania planu partnera i pulpitu kontrolnego. Portal InnerVault oferuje także dostęp do wartościowych zasobów takich, jak webinaria dla partnerów, informacje promocyjne i specyfikacje techniczne, a także szkolenia w zakresie Uniwersytetu Partnera (Partner University) CommVault.

Partnerzy CommVault mają także dostęp do Globalnego Centrum Wsparcia Technicznego (Global Technical Enablement Center), w którym znaleźć mogą wiedzę, szkolenia, zasoby i narzędzia pomocne przy zdobywaniu doświadczenia i skuteczności w zadaniach serwisowych oraz budowaniu zasobów inżynierii systemu oprogramowania Simpana.

Źródło: CommVault