Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo IT - w chmurze czy lokalnie?
Bezpieczeństwo IT - w chmurze czy lokalnie?

Jak wskazuje Gartner jednym z głównych trendów w gospodarce światowej jest dziś Cloud Shift, czyli coraz silniejszy nacisk na wykorzystanie chmury obliczeniowej. Analitycy tej firmy twierdzą, że do 2020 roku niewykorzystywanie chmury będzie w przedsiębiorstwach zjawiskiem tak rzadkim, jak obecnie brak dos...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 7.5 z backupem do chmury Azure
Altaro VM Backup 7.5 z backupem do chmury Azure

Firma Altaro zaktualizowała swoje flagowe rozwiązanie - Altaro VM Backup - przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających pod kontrolą hypervisorów Microsoft Hyper-V oraz VMware vSphere/ESXi. W nowej wersji Altaro VM Backup v7.5 wprowadzono wsparcie dla składowania kopii zapasowych w ...

Czytaj więcej...

Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm
Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm

Badanie firmy Veeam Software, innowacyjnego dostawcy rozwiązań, które zapewniają stałą dostępność na potrzeby przedsiębiorstw działających non stop (Availability for the Always-On Enterprise), pokazuje, że ponad połowa organizacji w Polsce zmaga się z przystosowaniem firmowej infrastruktury do wymogów now...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Inwestycje w chmurę będą rosły o blisko 19 proc. rocznie
Inwestycje w chmurę będą rosły o blisko 19 proc. rocznie

Polskie firmy coraz powszechniej wdrażają rozwiązania oparte na chmurze obliczeniowej, doceniając korzyści oraz oszczędności w wydatkach na IT. Eksperci prognozują, że rynek ten będzie w najbliższych latach rósł skokowo, a technologia cloud computing wkrótce będzie w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby biznesowe fir...

Czytaj więcej...

Aktualności

CommVault udoskonala program partnerski

CommVaultFirma CommVault poinformowała o wprowadzeniu szeregu udoskonaleń w programie PartnerAdvantage, mających na celu wsparcie partnerów dystrybucyjnych w szybszym osiągnięciu wyższych przychodów i uproszczeniu zasad współpracy przy ekspansji w nowych branżach takich, jak ochrona danych, archiwizacja, mobilność i usługi w chmurze.


W ramach poszerzonego programu partnerskiego udostępniono m.in. podział na poziomy, proces rejestracji transakcji, a także możliwości generowania popytu i wsparcia. Nowe rozwiązania oferowane są poprzez intuicyjny portal partnera wyposażony w nowatorskie narzędzia sprzedaży, szkolenia i zasoby oraz pozwalający na osiągnięcie bardziej przewidywalnego i skutecznego modelu zaangażowania.

Program PartnerAdvantage pomaga jeszcze bardziej zacieśnić relacje firmy CommVault z partnerami i prowadzi do zapewnienia, że rozwiązania biznesowe oparte o oprogramowanie Simpana mogą sprostać wymaganiom klientów niezależnie od ich zapotrzebowania na zasoby informatyczne.

Nowy program PartnerAdvantage firmy CommVault zapewnia dystrybutorom spójną platformę współpracy i prowadzenia działalności, która otwiera drzwi do nowych rynków i klientów. Firma CommVault wychodzi naprzeciw potrzebom partnerów, oferując trzy główne zmiany, skutkujące większą przewidywalnością, wspomaganiem i satysfakcją.

PartnerAdvantage - Edycja dla dostawców (Service Provider Edition)
Firma CommVault zainwestowała w stworzenie rozszerzonego programu specjalnie z myślą o dostawcach. Rozszerzony program PartnerAdvantage pozwoli dostawcom na przyspieszenie czasu trafienia oferty na rynek, poszerzenie możliwości uzyskania przychodu oraz zwiększenie produktywności usług zarządzanych i w chmurze działających w oparciu o rozwiązania CommVault. W ramach programu dla dostawców partnerzy mają dostęp do licencji i schematów kosztowych na wyłączność, a także zniżek i rabatów obliczanych na podstawie poziomów członkostwa w programie oraz narzędzi zwiększających sprzedaż, wyspecjalizowanych usług i oceny technicznej, a także wsparcia w marketingu i dostępu do funduszy rozwojowych.

Nowy tytuł MarketBuilder
Partnerzy odznaczani tytułem MarketBuilder wyróżniają się najwyższym poziomem zaangażowania w tworzenie niezależnej działalności. Partnerzy wyróżnieni przez CommVault otrzymują dostęp do wszystkich podstawowych zalet, włączywszy rejestrację transakcji, zniżki zależne od poziomu oraz dostęp do potencjalnych klientów, gwarantowanych wszystkim partnerom, oraz mają do dyspozycji na wyłączność:

• Sponsor generalny - partnerzy Gold i Platinum z tytułem MarketBuilder mogą jeszcze bardziej rozwinąć relację ze sponsorem generalnym CommVault, który umożliwia dostęp do kadry zarządzającej firmą w celu wsparcia rozwoju działalności partnera.
• Fundusze marketingowe - dodatkowe fundusze na pomoc w generowaniu potencjalnych klientów i ciągu sprzedaży usług zaaprobowanych przez CommVault w formie reklamy, targów, materiałów promocyjnych, warsztatów, bezpośrednich kampanii marketingowych itp.
• Konfigurator oprogramowania Simpana - zautomatyzowane narzędzie wyposażone w intuicyjne pytania ankietowe pomagające w szybkim stworzeniu podstawowego rozwiązania wraz z wymaganiami licencyjnymi.
• Nagrody motywacyjne - na podstawie wzrostu, proaktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów.
• Dystrybucja potencjalnych klientów - na podstawie zasięgu geograficznego i możliwości partnera, a także kompetencji i wykorzystania systemów przez klientów.
• Dostosowane wsparcie w ramach programu - indywidualny przedstawiciel CommVault przypisany do partnera.

Rozwój Uniwersytetu Partnera (Partner University) CommVault
Uniwersytet Partnera oferuje szereg narzędzi służących do pogłębiania wiedzy i doświadczenia z zakresu produktów firmy CommVault, a wybrane programy szkoleń zostały stworzone specjalnie z myślą o rozwoju umiejętności sprzedaży i znajomości specyfikacji technicznej. W ramach Uniwersytetu Partnera dostępny jest także system internetowej certyfikacji i akredytacji z zakresu sprzedaży, obsługi i inżynierii systemów. Dzięki temu partnerzy mogą ponosić swoje kompetencje w oferowaniu usług w oparciu o rozwiązania firmy CommVault.

Ulepszony zabezpieczony portal partnera (InnerVault)
Firma CommVault poszerzyła i zaktualizowała portal InnerVault, zapewniając tym samym pojedynczy punkt wejścia dla partnerów pozwalający zachować im niezależność działań. Korzystając z portalu, partnerzy uzyskują dostęp do zautomatyzowanych procesów od rejestracji transakcji i zapytań marketingowych do samoobsługowego profilu partnera, udostępniania planu partnera i pulpitu kontrolnego. Portal InnerVault oferuje także dostęp do wartościowych zasobów takich, jak webinaria dla partnerów, informacje promocyjne i specyfikacje techniczne, a także szkolenia w zakresie Uniwersytetu Partnera (Partner University) CommVault.

Partnerzy CommVault mają także dostęp do Globalnego Centrum Wsparcia Technicznego (Global Technical Enablement Center), w którym znaleźć mogą wiedzę, szkolenia, zasoby i narzędzia pomocne przy zdobywaniu doświadczenia i skuteczności w zadaniach serwisowych oraz budowaniu zasobów inżynierii systemu oprogramowania Simpana.

Źródło: CommVault

Logowanie i rejestracja