Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center
Altaro VM Backup

Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm
Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm

Badanie firmy Veeam Software, innowacyjnego dostawcy rozwiązań, które zapewniają stałą dostępność na potrzeby przedsiębiorstw działających non stop (Availability for the Always-On Enterprise), pokazuje, że ponad połowa organizacji w Polsce zmaga się z przystosowaniem firmowej infrastruktury do wymogów now...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

Model hybrydowy pozwala MŚP zrobić pierwszy krok w chmurę
Model hybrydowy pozwala MŚP zrobić pierwszy krok w chmurę

W tym roku na platformach chmurowych dostępne są niemal wszystkie możliwe usługi, od tworzenia kopii zapasowych na smartfonach dla użytkowników indywidualnych po funkcje usprawniające współpracę z wykorzystaniem multimediów w dużych przedsiębiorstwach. Oferta ta jest coraz bogatsza. Jak przewiduje firma analityczna ...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Aktualności

Dołącz do Synology na targach CeBIT 2014

SynologySynology zapowiada udział w targach CeBIT 2014, które odbędą się w dniach 10-14 marca 2014 w niemieckim Hanowerze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Synology na stoisku B35, w hali nr 2. Zaprezentowane zostaną nowe urządzenia oraz oficjalna wersja DiskStation Manager 5.0, najnowszego systemu operacyjnego Synology NAS.


"Rok 2014 będzie decydującym rokiem dla technologii NAS. Paradygmaty zmieniają się i klienci bardziej niż kiedykolwiek oczekują zintegrowanych, mobilnych i wydajnych rozwiązań. DSM 5.0 jest naszą odpowiedzią na te potrzeby" - powiedział Vic Hsu, CEO Synology
 
Zaprezentowana zostanie finalna wersja DiskStation Manager 5.0, kolejna aktualizacja systemu operacyjnego Synology, z ulepszeniami różnorodnych usług.

Dla przedsiębiorstw, DSM 5.0 wprowadza Synology Central Management System (system centralnego zarządzania) zwiększający efektywność zarządzania ogromną liczbą serwerów NAS. Ponadto, system operacyjny NAS oferuje skalowalny klaster 1PB i ulepszenia wydajności, wliczając technologię zapisu pamięci podręcznej SSD. Zupełnie nowy pakiet synchronizacji Cloud jest kompatybilny z Google Drive i Dropbox, zaś Cloud Station umożliwia dwukierunkową synchronizację pomiędzy dwoma Synology NAS.

W zakresie rozwiązań dla domu, usługa Synology QuickConnect pozwala użytkownikom uzyskać dostęp do ich serwerów NAS bez wysiłku i wspiera więcej rozwijanych przez Synology pakietów, aplikacji mobilnych, a nawet interfejs zarządzający DSM. Całkowicie odnowiony interfejs użytkownika zapewnia lepsze doświadczenia podczas obsługi.
Gotowy na wykorzystanie możliwości wyświetlaczy ultra HD, system operacyjny oferuje krystalicznie przejrzystą jakość oglądania na ekranie wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo, DSM 5.0 zapewnia kompatybilność z Samsung TV i Chromecast.

Nieustannie pracując nad udoskonalaniem sprzętu, Synology zaprezentuje nowe koncepcje, zarówno dla domu jaki i świata biznesu, począwszy od rozwiązań jednodyskowych po wysokiej dostępności pamięć masową o pojemności 1 petabajta.
 
Synology Surveillance Station i System centralnego zarządzania (CMS) zostaną zademonstrowane, prezentując wysokiej klasy płynne i zintegrowane rozwiązanie monitoringu wideo.
 
Więcej szczegółów, w tym dotyczących kolejnej generacji sprzętu i nowych funkcji DSM 5.0 można znaleźć na stoisku B35 w hali 2. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: Synology