Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!
Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!

Altaro Software, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, znany głównie ze swojego flagowego produktu VM Backup, pozwalającego na tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających w środowisku Microsoft Hyper-V i VMware vSphere, udostępnił portal online, zbudowany specjalnie z myślą o dostawcach us...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Pięć głównych zasad zarządzania danymi
Pięć głównych zasad zarządzania danymi

Obecnie centralnym elementem każdej działalności biznesowej są dane. Firmy chcą z nich aktywnie korzystać bez względu na miejsce, w którym dane te są przechowywane. W przemówieniu inaugurującym konferencję Commvault GO 2016, Robert Hammer, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault, przedstawił pięć podstawowych za...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Aktualności

Kompleksowe Systemy Informatyczne GigaCon

Ssytemi informatyczne gigaConWe czwartek 5 września w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja - Kompleksowe Systemy Informatyczne GigaCon - podczas której będzie można dowiedzieć się m.in. jak właściwie konstruować umowy na zakup/wdrożenie zintegrowanych systemów informatycznych, jak dobrać system informatyczny do firmy i jakie narzędzia wspomagają budowę systemów BI.


Podczas wydarzenia poruszymy następujące tematy:
Jak dobrać system informatyczny do firmy? - wykład firmy SEKWENCJA
BI wczoraj, dziś, jutro. Krótka historia ewolucji systemów klasy BI. Metody i zalety budowy systemów klasy BI, podstawowe narzędzia, wspomagające budowę systemów HD/BI - dr inż Dariusz Pałka (Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki)
ORGANIZACJA czy IMPROWIZACJA? - jak przygotować firmę do wdrożenia systemu zarządzania? - (Solint-Eniac)
Internetowy system obsługi Firmy jako niezbędne narzędzie biznesowe - (Heuthes)
Leasing jako nowoczesna metoda finansowania systemów informatycznych dla przedsiębiorstw - (Europejski Fundusz Leasingowy)
Funkcjonalność systemów ERP w aspekcie zmieniającego się otoczenia formalnoprawnego i uwarunkowań rynkowych. Wpływ zastosowania SOA na modułowość w kontekście zmian i wersjonowania - Mirosław Bobrowski (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT)
Zarządzanie produkcją w czasie rzeczywistym - QAD Application - (DSR)
Heterogeniczne środowisko IFS Aplications jako zintegrowany system ERP. Studium przypadku w sektorze przemysłowym - (Informatyka Sp. z o.o.)
Jak uzyskać mierzalne korzyści z ERP - studium przypadku na przykładzie firmy Wanzl - Marek Kuszneruk (WANZL Polska)
Ile kosztuje litr benzyny - czyli jak efektywnie zarządzać Działem HR - (OPTeam)
Jak powinna wyglądać umowa o stworzenie i wdrożenie systemu informatycznego? - wybrane zagadnienia: odpowiedzialność wykonawcy za wady, udzielenie licencji, zasady odbioru przedmiotu umowy, przeniesienie autorskich praw majątkowych  - Łukasz Draszczyk (Kancelarie Radców Prawnych Draszczyk)


Data: Czwartek, 5 września 2013 r.
Miejsce: Hotel Novotel Airport, Warszawa
-> Rejestracja

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, wystarczy wcześniejsza rejestracja.

Organizator zapewnia uczestnikom konferencji: komplet materiałów konferencyjnych, przerwy kawowe, możliwość uczestniczenia w wybranych sesjach wykładowych. Podczas spotkania rozlosujemy atrakcyjne nagrody, między innymi: 3 vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w gruzińskiej restauracji Gaumarjos, buteki wina ufundowane przez sklep winiarski Czerwone Wino.

Serwis Virtual-IT.pl został patronem medialnym konferencji. Zapraszamy!