Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm
Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm

Badanie firmy Veeam Software, innowacyjnego dostawcy rozwiązań, które zapewniają stałą dostępność na potrzeby przedsiębiorstw działających non stop (Availability for the Always-On Enterprise), pokazuje, że ponad połowa organizacji w Polsce zmaga się z przystosowaniem firmowej infrastruktury do wymogów now...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 7.5 z backupem do chmury Azure
Altaro VM Backup 7.5 z backupem do chmury Azure

Firma Altaro zaktualizowała swoje flagowe rozwiązanie - Altaro VM Backup - przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających pod kontrolą hypervisorów Microsoft Hyper-V oraz VMware vSphere/ESXi. W nowej wersji Altaro VM Backup v7.5 wprowadzono wsparcie dla składowania kopii zapasowych w ...

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo IT - w chmurze czy lokalnie?
Bezpieczeństwo IT - w chmurze czy lokalnie?

Jak wskazuje Gartner jednym z głównych trendów w gospodarce światowej jest dziś Cloud Shift, czyli coraz silniejszy nacisk na wykorzystanie chmury obliczeniowej. Analitycy tej firmy twierdzą, że do 2020 roku niewykorzystywanie chmury będzie w przedsiębiorstwach zjawiskiem tak rzadkim, jak obecnie brak dos...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Aktualności

Login VSI 4.0 - przetestuj wydajność VDI i SBC

Login VSIFirma Login VSI B.V., poinformowała o wydaniu czwartej wersji Login VSI, swojego flagowego rozwiązania pozwalającego na testowanie i rozbudowaną analizę wydajności środowisk wykorzystujących wirtualizację desktopów (Virtual Desktop Infrastructure, VDI) oraz systemy centralnego przetwarzania (Server Based Computing, SBC).


Podczas projektowania nowej wersji benchmark'a, producent oparł się na opiniach wielu klientów i testów przeprowadzonych w ramach niezależnego projektu badawczego Virtual Reality Check. Dzięki temu Login VSI v4 sprawia, że testowanie środowisk VDI i SBC jest prostsze i bardziej realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Główne cechy Login VSI 4.0:
Prostsza instalacja, integracja i wdrożenie. Scentralizowane zarządzanie wraz z Direct Desktop Launch (DDL) sprawia, że korzystanie z Login VSI jest bardziej wydajne niż do tej pory.
Prostszy proces tworzenia testów. Nowy intuicyjny interfejs użytkownika wraz z kreatorem konfiguracji testów oraz nowy edytor obciążeń z metajęzykiem, sprawiają że dobór obciążeń jest bardzo przejrzysty i efektywny. Nowy tryb benchmarku wymusza rygorystyczne standardy testowania, przez co dostarcza obiektywne, powtarzalne i porównywalne wyniki.   
Ulepszony realizm testów. Czas trwania standardowych obciążeń został zwiększony z 14 do 48 minutowych pętli. Poprawiono również segmenty i aplikacje startowy w celu lepszego odzwierciedlenia rzeczywistego zachowania użytkowników. Zbiory danych wykorzystywane w obciążeniach oferują teraz 1000 różnych dokumentów na typ, większe strony internetowe i bibliotekę wideo w każdym formacie. Realizacja obciążeń została ulepszona poprzez wprowadzenie realnych scenariuszy produkcyjnych.
Lepszy wgląd w testy. Nowy Dashboard oferuje dostęp do informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym, w tym na temat postępu, rozpoczętych i aktywnych sesji oraz czasie który upłynął i pozostał. Standardowy indeks VSImax został dopracowany i wzbogacony o wyniki uwzględniające skalowalność. Automatyczne raporty wyposażono w wykresy dla wszystkich ustawień.

"Login VSI jest rozwiązaniem zgodnym ze standardami branżowymi, rozwiązaniem przeznaczonym do testowania środowisk SBC i VDI, czego odzwierciedleniem jest duża liczba poświęconych mu dokumentów technicznych i benchmarków opartych na nim. Łatwość użycia i wzbogacony realizm nowej wersji Login VSI pozwoli zarówno dostawcom rozwiązań jak i użytkownikom końcowym budować i projektować wydajne środowiska zwirtualizowanych desktopów" - powiedział Eric-Jan van Leeuwen, CEO w firmie Login VSI B.V.

Login VSI może być wykorzystany m.in. do testowania wydajności takich środowisk VMware Horizon View, Citrix XenDesktop, Citrix XenApp, Microsoft Remote Desktop Services, itp.

Login VSI Pro v4 dostępny jest od dnia dzisiejszego dla wszystkich użytkowników z aktywnym wsparciem. Na stronie producenta udostępniono również darmową wersję Login VSI 4 Express.

Czytaj również:
-> Licencje Login VSI dla specjalistów z tytułem vExpert, MVP oraz CTP

 

Logowanie i rejestracja