Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm
Raport Veeam: ciągłość działania usług IT poważnym wyzwaniem dla polskich firm

Badanie firmy Veeam Software, innowacyjnego dostawcy rozwiązań, które zapewniają stałą dostępność na potrzeby przedsiębiorstw działających non stop (Availability for the Always-On Enterprise), pokazuje, że ponad połowa organizacji w Polsce zmaga się z przystosowaniem firmowej infrastruktury do wymogów now...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Model hybrydowy pozwala MŚP zrobić pierwszy krok w chmurę
Model hybrydowy pozwala MŚP zrobić pierwszy krok w chmurę

W tym roku na platformach chmurowych dostępne są niemal wszystkie możliwe usługi, od tworzenia kopii zapasowych na smartfonach dla użytkowników indywidualnych po funkcje usprawniające współpracę z wykorzystaniem multimediów w dużych przedsiębiorstwach. Oferta ta jest coraz bogatsza. Jak przewiduje firma analityczna ...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Aktualności

NetIQ Identity Manager 4 Standard Edition w promocji

NetIQFirma NetIQ, w ramach której są rozwijane obecnie systemy Novella do zarządzania tożsamością i dostępem, przygotowała promocję skierowaną do klientów posiadających oprogramowanie sieciowe firmy Novell.


Użytkownicy systemów operacyjnych Open Enterprise Server (OES), narzędzi ZENworks 10 do zarządzania zasobami w sieci czy zestawów Novell Open Workgroup Suite (NOWS) do obsługi całego środowiska  IT mogą teraz nabyć pełną wersję systemu zarządzania tożsamością NetIQ Identity Manager 4 Standard Edition płacąc tylko 1/3 ceny produktu.   

NetIQ Identity Manager 4 Standard Edition pomaga zintegrować aplikacje i systemy przechowujące informacje o tożsamości użytkowników i automatyzuje przydzielanie / odbieranie dostępu do zasobów. Łączy on zautomatyzowane, oparte na regułach konfigurowanie kont użytkowników z administrowaniem hasłami (wsparcie dla SSO), w tym funkcją samodzielnej zmiany czy resetu hasła przez pracowników.

NetIQ Identity Manager 4 Standard Edition zapewnia ścisłą integrację z wieloma aplikacjami biznesowymi, jak Microsoft SharePoint czy SAP ERP, pomaga zarządzać kontami użytkowników w środowisku Microsoft Active Directory, poczty Exchange, IBM Lotus Notes, Novell GroupWise. Za pomocą dodatkowych konektorów można go zintegrować z dowolnymi aplikacjami bazodanowymi. Co więcej, Novell Identity Manager 4 Standard Edition obsługuje tożsamości użytkowników niezależnie od tego, czy korzystają ze środowiska fizycznego, wirtualnego czy usług w chmurze. Dlatego można wykorzystywać go do zwiększenia bezpieczeństwa środowisk typu cloud i przykładowo powiązać z takimi usługami, jak Salesforce.com czy GoogleApps.

Kolejnym krokiem po wdrożeniu wersji Standard może być przejście na wersję NetIQ Identity Manager 4 Advanced Edition, w ramach której w zarządzaniu tożsamością wykorzystano rozbudowane mechanizmy workflow. Wersja Advanced pozwala zarządzać w sposób zautomatyzowany rolami pełnionymi przez pracowników i przekazuje sterowanie zarządzaniem tożsamością użytkownikom biznesowym.

Ceny i warunki promocji
W promocji cena katalogowa licencji na oprogramowanie NetIQ Identity Manager 4 Standard Edition wraz z rocznymi usługami utrzymania (maintenance) została obniżona do 18 euro na użytkownika. Dopiero od tej ceny liczone są standardowe upusty przygotowane dla klientów biznesowych, instytucjonalnych czy edukacyjnych. Cena samych usług utrzymania (maintenance) nie jest objęta specjalnymi rabatami.

Oferta firmy NetIQ będzie obowiązywać do końca marca 2013 r. Skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy nie mają jeszcze oprogramowania NetIQ Identity Manager Standard Edition. Ponadto  w promocji można zakupić co najwyżej tyle licencji na pełną wersję NetIQ Identity Manager Standard Edition, ile posiadało się wcześniej licencji na sieciowe produkty Novella.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z biurem NetIQ w Polsce, tel. 22 357 5010, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: NetIQ