Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center
Altaro VM Backup

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!
Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!

Altaro Software, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, znany głównie ze swojego flagowego produktu VM Backup, pozwalającego na tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających w środowisku Microsoft Hyper-V i VMware vSphere, udostępnił portal online, zbudowany specjalnie z myślą o dostawcach us...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

Pięć głównych zasad zarządzania danymi
Pięć głównych zasad zarządzania danymi

Obecnie centralnym elementem każdej działalności biznesowej są dane. Firmy chcą z nich aktywnie korzystać bez względu na miejsce, w którym dane te są przechowywane. W przemówieniu inaugurującym konferencję Commvault GO 2016, Robert Hammer, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault, przedstawił pięć podstawowych za...

Czytaj więcej...

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

Aktualności

Konferencja - Nowoczesne Data Center

MultitrainZapraszamy do udziału w konferencji poświęconej budowie nowoczesnych centrów danych, która odbędzie się 25 listopada 2010 r. Spotkanie - „Nowoczesne Data Center” - będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania z ofertą produktów i usług Data Center dostępnych na rynku.

 

Współczesne przedsiębiorstwa generują ogromne ilości danych. Coraz większe znaczenie ma zatem ich bezpieczne i niezakłócone przechowywanie i udostępnianie – jest to możliwe dzięki własnej, profesjonalnie zaprojektowanej i zarządzanej serwerowni. To coś więcej niż osprzęt komputerowy, to również systemy zasilania, systemy klimatyzacyjne i przeciwpożarowe oraz szereg innych elementów.

Jeśli posiadacie Państwo własne centrum przetwarzania danych lub też w przyszłości planujecie je mieć, serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu „Nowoczesne Data Center” poświęconym budowie nowoczesnych data center, które odbędzie się już 25 listopada br. w Warszawie.
 
Podczas konferencji będzie można zapoznać się z prawnymi uwarunkowaniami outsourcingu przetwarzania danych (Bird&Bird), kwestiami na jakie należy zwrócić uwagę podczas budowy data center (Wojskowy Instytut Medyczny), mocnymi i słabymi stronami centrum danych (Raiffeisen Bank Polska S.A.) oraz aktualną ofertą serwerów, macierzy, szaf rackowych, zasilania gwarantowanego, klimatyzacji, okablowania i wielu innych produktów/usług dla Data Center.


Zagadnienia tematyczne:
  • budowa nowoczesnego centrum danych
  • zarządzanie w data center
  • infrastruktura konwergentna
  • budowa green data center (zielone centra danych)
  • technologia cloud computing

Do udziału w konferencji zapraszamy:
osoby odpowiedzialne za zakupy dotyczące Data Center, zarówno wynajmu usług w firmach trzecich, jak również przy organizowaniu własnych Data Center, w tym:
  • dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu
  • kierowników projektów
  • szefów działów technicznych
  • szefów działów IT, bezpieczeństwa
  • doradców zarządu

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli wyżej wymienionych grup.
Udział jest płatny: dla pozostałych osób, w tym przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych - opłata za osobę wynosi 1000 zł +22%VAT. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia przedstawicieli wyżej wymienionych firm.

Data: Czwartek, 25 listopada 2010 rok.
Miejsce: Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
  ul. Nowy Świat 6/12
  00-400 Warszawa
  wejście A I piętro, sala A

Agenda, i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie konferencji. Serwis Virtual-IT.pl został patronem medialnym konferencji. Zapraszamy!

Kontakt:
Anna Włodarska
Koordynator Projektu
anna.wlodarska(at)multitrain.pl
tel. (0-22) 224 06 47

Skomentuj na forum