Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center
Altaro VM Backup

Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)
Altaro VM Backup 6 dla Hyper-V i VMware - przegląd i instalacja (cz. 1)

Wraz z rozwojem technologii wirtualizacji i wynikającymi z tego zmianami krajobrazu środowisk IT, zmienia się podejście do ochrony danych. Z wirtualizacją przegrało wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o środowiskach fizycznych. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, opracowane z myślą o środowiskach wirtualnyc...

Czytaj więcej...

Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security
Czy ufamy chmurze? - Raport Intel Security

Tylko jedna trzecia (34%) osób przebadanych w ramach nowego projektu Intel Security uznała, że członkowie najwyższego kierownictwa w ich organizacjach w pełni rozumieją kwestie bezpieczeństwa chmury obliczeniowej. Kompletne wyniki ankiety wskazują na ogromną, wręcz krytyczną potrzebę zwiększania poziomu zaufania do ...

Czytaj więcej...

15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku
15 najlepiej płatnych certyfikacji w 2016 roku

Certyfikacja wśród specjalistów z branży IT jest elementem często pożądanym przez pracodawców. By aktywnie uczestniczyć w rynku pracy, należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Odpowiednie certyfikaty idąc w parze z posiadanymi i rozwijanymi umiejętnościami oraz determinacja związana ze zdobywaniem wiedzy, niejednok...

Czytaj więcej...

Pięć głównych zasad zarządzania danymi
Pięć głównych zasad zarządzania danymi

Obecnie centralnym elementem każdej działalności biznesowej są dane. Firmy chcą z nich aktywnie korzystać bez względu na miejsce, w którym dane te są przechowywane. W przemówieniu inaugurującym konferencję Commvault GO 2016, Robert Hammer, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault, przedstawił pięć podstawowych za...

Czytaj więcej...

#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability
#VeeamON2017 - Rozszerzenie platformy Veeam Availability

Firma Veeam Software, w trakcie konferencji VeeamON 2017, poinformowała o rozszerzeniu platformy Veeam ‘Always-On Cloud’ Availability Platform o nowy framework Universal Storage API oraz rozszerzenie ekosystemu partnerów strategicznych.

Czytaj więcej...

Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!
Altaro VM Backup dla dostawców usług IT!

Altaro Software, dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, znany głównie ze swojego flagowego produktu VM Backup, pozwalającego na tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających w środowisku Microsoft Hyper-V i VMware vSphere, udostępnił portal online, zbudowany specjalnie z myślą o dostawcach us...

Czytaj więcej...

Aktualności

Trzeci konkurs z nagrodami - aktualizacja

KonkursJuż w najbliższy piątek 21 maja 2010 pojawi się pierwsze pytanie konkursowe. Zapraszamy do zabawy. Nagrody czekają. 

 
Miniregulamin

1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba zarejestrowana w naszym serwisie. Jeśli się jeszcze nie rejestrowałeś zrób to  dziś -> Rejestracja.

2. Przystępując do Konkursu Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29  sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997) przez Virtual-IT.pl wyłącznie dla celów Konkursu oraz na opublikowanie swojej nazwy użytkownika (wybranej podczas rejestracji na forum) na liście zwycięzców.

3. Zwycięzcom Konkursu nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego, ani do zastrzegania szczególnych wartości nagród.

4. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenie losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r., Nr 4, poz. 27).
 

Start konkursu - piątek 21.05.2010

W dniach:

21 maj 2010 (piątek pomiedzy 00:01-12:00),

22 maj 2010 (sobota 12:00-00:00), 

24 maj 2010 (poniedziałek 00:01-12:00),

25 maj 2010 (wtorek 12:00-00:00),

26 maj 2010 (środa 00:01-12:00)

 

zostaną opublikowane kolejne pytania (każdego dnia jedno pytanie) związane z tematyką poruszaną na łamach naszego serwisu. Każde pytanie będzie opublikowane jako nowy news.

 

Odpowiedzi należy przesłać na adres:

konkurs(at)virtual-it(kropka)pl

 

Prosimy by temat e-maila miał format:

Konkurs - pytanie (numer pytania)

W treści e-maila należy udzielić odpowiedzi na pytanie oraz podpisać się nazwą użytkownika z forum (imię i nazwisko również mile widziane).

 

Za poprawne odpowiedzi, na każde z pytań, będą przyznawane punkty wg kolejności nadsyłanych odpowiedzi. 

10 pkt. dla osoby, która prześle prawidłową odpowiedź jako pierwsza, 8 pkt. dla drugiej osoby i odpowiednio 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 pkt. dla kolejnych siedmiu osób, które najszybciej odpowiedzą na pytanie.

Odpowiedź na każde z pytań należy nadsyłać w oddzielnym e-mailu.

Odpowiedzi można nadsyłać do godziny 14:00 w środę 26 maja (dnia w którym pojawi się ostatnie pytanie). Odpowiedzi nadesłane po tym terminie zostaną uznane za nieważne.

 

26 maja, po godzinie 14:00 na forum w wątku dedykowanym dla konkursu pojawią się odpowiedzi na pytania. Można tam zgłaszać ewentualne wątpliwości do godziny 19:00. Po tym czasie rozstrzygniemy ewentualne kwestie sporne (decydujący głos ma redakcja Virtual-IT.pl) i ogłosimy listę nagrodzonych.

 

Nagrody otrzymają uczestnicy konkursu, którzy zgromadzą największą sumę punktów (w kolejności za miejsca 1-10):

 

Lista Nagród 

1. Konto SuperSafe o wielkości 10 GB + Voucher 50% zniżki + Second Shot na egzaminy Microsoft

2. Książka Novell Certified Linux Professional (CLP) - podręcznik do egzaminów z SUSE Linux + Voucher 50% zniżki + Second Shot na egzaminy Microsoft

3. Konto SuperSafe o wielkości 5 GB + Voucher 50% zniżki + Second Shot na egzaminy Microsoft

4. Książka Monitoring i bezpieczeństwo sieci + Voucher 50% zniżki + Second Shot na egzaminy Microsoft

5. Konto SuperSafe o wielkości 5 GB + Voucher 50% zniżki + Second Shot na egzaminy Microsoft

6. Kubek z logo Virtual-IT.pl + Konto SuperSafe o wielkości 1 GB + Voucher 50% zniżki + Second Shot na egzaminy Microsoft

7. Kubek z logo Virtual-IT.pl + Konto SuperSafe o wielkości 1 GB + Voucher 50% zniżki + Second Shot na egzaminy Microsoft

8. Kubek z logo Virtual-IT.pl + Konto SuperSafe o wielkości 1 GB + Voucher 50% zniżki + Second Shot na egzaminy Microsoft

9. Kubek z logo Virtual-IT.pl + Konto SuperSafe o wielkości 1 GB + Voucher 50% zniżki + Second Shot na egzaminy Microsoft

10. Voucher 50% zniżki + Second Shot na egzaminy Microsoft

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w wypadku dużego zainteresowania konkursem lista nagród się powiększy.

 

W sytuacji gdy dwóch lub więcej uczestników konkursu zgromadzi taką samą sumę punktów na zakończenie konkursu, wyżej sklasyfikowany zostanie uczestnik, który na większą liczbę pytań odpowie szybciej od pozostałych uczestników z tą samą punktacją.

 

Vouchery na egzaminy zostaną wysłane via e-mail w ciągu 24 h od zakończenia konkursu. Nagrody rzeczowe (kubki i książki) zostaną wysłane wciągu 7 dni od zakończenia konkursu. Dostęp do kont SuparSafe zostanie przesłany niezwłocznie przez firmę TotalSafe.

 

Uwagi:

Vouchery - Zniżka 50% + Second Shot (darmowe drugie podejście do egzaminu w wypadku niepowodzenia przy pierwszym podejściu) można wykorzystać do 30 czerwca 2010, rejestrując się na egzaminy:

 

• 70-432 TS: Microsoft SQL Server 2008, Implementation and Maintenance

• 70-448 TS: Microsoft SQL Server 2008, Business Intelligence Development and Maintenance

• 70-450 PRO: Designing, Optimizing and Maintaining a Database Administrative Solution Using Microsoft SQL Server 2008

• 70-452 PRO: Designing a Business Intelligence Infrastructure Using Microsoft SQL Server 2008

• 70-562 TS: Microsoft .NET Framework 3.5, ASP.NET Application Development

• 70-564 Pro: Designing and Developing ASP.NET Applications Using the Microsoft .NET Framework 3.5

• 70-652 TS: Windows Server Virtualization, Configuring

• 70-659 TS: Windows Server 2008 R2, Server Virtualization

• 70-669 TS: Windows Server 2008 R2, Desktop Virtualization

• 70-693 Pro: Windows Server 2008 R2, Virtualization Administrator

• 70-680 TS: Windows 7, Configuring

• 70-682 Pro: Upgrading to Windows 7 MCITP Enterprise Desktop Support Technician

• 83-640 TS: Windows Server 2008 Active Directory, Configuring

 

Vouchery są ważne na terenie Polski, nie są przypisane do konkretnej osoby. Można więc przekazać je innej osobie, np. koledze z pracy. Konta SuperSafe, dzięki którym zabezpieczysz swoje najcenniejsze dane ufundowała firma TotalSafe. Wszystkie konta są darmowe do końca 2010 roku.

Przejdź do wątku konkursowego na Forum.