Virtual-IT.pl - wirtualizacja cloud computing storage SDx data center
ebook Altaro - The Backup Bible Complete Edition

VMware: 5G to nie tylko kolejne „G”
VMware: 5G to nie tylko kolejne „G”

Internet działający jak nigdy wcześniej, leczenie na odległość, szeroka adaptacja Internetu Rzeczy i oczywiście SI - to wszystko wydarzy się już niebawem. Zawsze jednak, gdzieś w tle, majaczy technologia 5G. Przyszłość trudno wyobrazić sobie bez nadchodzącej sieciowej rewolucji, a rok 2019 z pewnością jest momentem prz...

Czytaj więcej...

IDC: sztuczna inteligencja zdominuje świat (technologii)
IDC: sztuczna inteligencja zdominuje świat (technologii)

Utwory z czołówek list przebojów komponowane przez sztuczną inteligencję, wirtualna rzeczywistość, którą przetestuje 100 mln osób czy automatyczne sterowanie domem w oparciu o dane z naszych inteligentnych zegarków - według IDC, w takiej rzeczywistości będziemy funkcjonować już niebaw...

Czytaj więcej...

5 mitów na temat robotów, w które wciąż wierzymy
5 mitów na temat robotów, w które wciąż wierzymy

Maszyna imitująca człowieka to marzenie naszych dalekich przodków. Naukowcy i wynalazcy już wieki temu poszukiwali rozwiązań, które wyręczą nas w codziennych obowiązkach. Dziś roboty są częścią naszej rzeczywistości, wspierają nas w pracy i w domu. Przedstawiamy 5 mitów na ich temat, w które...

Czytaj więcej...

Opanuj VMware vSphere z ebookiem od Altaro
Opanuj VMware vSphere z ebookiem od Altaro

Jeśli pracujesz z VMware vSphere to musisz koniecznie przeczytać bezpłatnego ebooka od Altaro - Mastering vSphere | Best Practices, Optimizing Configurations & More - dzięki któremu dowiedz się, jak wykorzystać najlepsze praktyki dotyczące najpopularniejszych funkcji zawartych w platformie vSphere i jak zwię...

Czytaj więcej...

Trzy aspekty bezpieczeństwa firmowej chmury
Trzy aspekty bezpieczeństwa firmowej chmury

Rozwiązania chmurowe stale zyskują na popularności. Według firmy badawczej Forrester całkowity rynek chmury publicznej osiągnął w 2018 roku wartość 178 miliardów dolarów - to ponad o 32 miliardy więcej niż rok wcześniej. Z kolei analitycy IDC przewidują, że 90% przedsiębiorstw będzie korzystać z co najmni...

Czytaj więcej...

Chmura wciąga developerów - PaaS coraz popularniejsze
Chmura wciąga developerów - PaaS coraz popularniejsze

Usługa „Platform as a Service”, tzw. PaaS, polegająca na udostępnieniu programistom wirtualnego środowiska pracy w chmurze, jest coraz bardziej powszechna wśród międzynarodowych korporacji i lokalnych firm. Przedsiębiorstwa, które już wdrożyły jakieś rozwiązanie PaaS, szybko przekonują się o z...

Czytaj więcej...

Aktualności

Western Digital wprowadza do oferty 4TB dyski SSD

wd ssd 4tbFirma Western Digital poinformowała, że do większości serii jej popularnych przenośnych dysków SSD dołączają modele o pojemności 4TB. Nowe nośniki zapewniają użytkownikom domowym i profesjonalistom więcej przestrzeni na ich pliki i projekty - co jest kluczowe w świecie, w którym tworzymy i przechowujemy coraz więcej danych. Cztery nowe dyski idealnie wpisują się w potrzeby graczy, twórców, profesjonalistów i innych użytkowników potrzebujących pojemnych nośników - zapewniając im wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo.

"Wprowadzając nowe przenośne dyski o pojemności 4TB wchodzimy w nową erę - erę pojemności i wydajności, na którą czekali nasi klienci. Nasze produkty dla użytkowników indywidualnych są wykorzystywane przez miliony amatorów i profesjonalistów na całym świecie, a my wciąż staramy się rozwijać technologie, które pozwalają nam spełniać ich oczekiwania w zakresie wydajności, pojemności i innowacyjności" - wyjaśnia Jim Welsh, senior vice president i general manager działu Consumer Solutions Products w Western Digital.

Priorytetem Western Digital jest dostarczenie klientom najlepszych w branży produktów, które pozwolą im wygodnie i bezpiecznie przechowywać ich dane i projekty - zarówno te tworzone przez amatorów, jak i profesjonalistów. Nie ma znaczenia, czy dany użytkownik chce przechować rodzinne zdjęcia wykonane za pomocą smartfona, pobrać gry czy bezpiecznie skopiować materiały z sesji zdjęciowej w terenie - w ofercie Western Digital znajdzie się produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Portfolio przenośnych dysków 4TB SSD Western Digital

Nowe przenośne dyski SSD w ofercie Western Digital o pojemności 4TB zapewniają niezrównane połączenie wydajności i pojemności:
• SanDisk Extreme Pro Portable SSD
- Oszczędzaj czas przechowując i przenosząc swoje z pomocą wydajnego dysku SSD NVMe, oferujące prędkość odczytu/zapisu danych do 2000MB/s. Obudowa z kutego aluminium efektywnie odprowadza ciepła i pozwala na osiągnięcie wysokiej, stabilnej wydajności - w kompaktowym formacie.
- Cena/Dostępność: SanDisk Extreme Pro Portable SSD 4TB pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale u wybranych dystrybutorów oraz w sklepie Western Digital Store w cenie 982,99 Euro.

• SanDisk Extreme Portable SSD
- Wydajność NVMe zapewniająca prędkość odczytu danych do 1050MB/s i zapisu do 1000MB/s - w przenośnym, pojemnym dysku, który pozwala na bezpieczne zapisywanie i przechowywanie multimediów.
- Urządzenie jest odporne na upadki z wysokości do 2 metrów, a także na działanie pyłu i wody (IP551).
- Cena/Dostępność: SanDisk Extreme Portable SSD 4TB* pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale u wybranych dystrybutorów oraz w sklepie Western Digital Store w cenie 857,99 Euro.

• WD_Black P50 Game Drive SSD
- Stworzony specjalnie dla graczy - zapewnia ogromną wydajność, oferując prędkość odczytu danych do 2000 MB/S, co pozwala skrócić czas ładowania gier i szybciej zanurzyć się w rozgrywkę.
- Idealne rozwiązanie do rozszerzenia przestrzeni dyskowej komputera PC lub konsoli (PlayStation 4, Xbox One)
- Cena/Dostępność: WD_Black P50 Game Drive SSD 4TB pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale u wybranych dystrybutorów oraz w sklepie Western Digital Store w cenie 862,99 Euro.

• WD My Passport SSD
- Stylowa metalowa obudowa świetnie wygląda i skutecznie chroni zawartość - dysk jest odporny na wstrząsy, wibracje oraz upadki (z wysokości do 1,98m). Do wyboru jest wersji kolorystycznych: Gray, Blue, Red, Gold oraz Silver.
- Technologia NVMe zapewnia prędkość odczytu danych sięgającą 1050MB/s oraz zapisu do 1000MB/s - pozwalając twórcom treści, artystom i hobbystom wygodnie i produktywnie pracować.
- Cena/Dostępność: My Passport SSD 4TB pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale u wybranych dystrybutorów oraz w sklepie Western Digital Store w cenie 857,99 Euro.

Więcej informacji o ofercie Western Digital znaleźć można na stronie https://shop.westerndigital.com/

Źródło: Western Digital